YTÜ Makine mi? İÜ Elektrik-Elektronik mi?

swamp94

Üye
arkadaşlar ytü makine mühendisliği ile iü elektrik elektronik arasında kaldım sizce hangisini yazıyım?

Kesinlikler YTÜ elektrik Bir abin olarak ve akrabam YTÜ de okuyan biri olarak söylüyorum. Tartışmasız ... Yoruma bile gerek yok.
İÜ yazarsan boşuna okursun . Bu kadar açık

Kesinlikler YTÜ elektrik Bir abin olarak ve akrabam YTÜ de okuyan biri olarak söylüyorum. Tartışmasız ... Yoruma bile gerek yok.
İÜ yazarsan boşuna okursun . Bu kadar açık

elektriği de düşünüodum ama elektrik elektronik daha iyi dediler

İÜ nün mühendislik eğitiminin o kadar iyi olmadığını duymuştum eğer puanın yetiyorsa ytü elektrik müh. yazmanı öneririm

Tabiki Ytü elektrik yani, kim diyor istanbul üniversitesini pes!!

elektriği de düşünüodum ama elektrik elektronik daha iyi dediler
Kim dediyse sen onu pek dinleme piyasadan haberi yok sanırım bir iş ilanlarına bak bakalım eem mi daha çok aranıyor elektrik mühendsi mi?
Bunu bir elektrik elektronik mühendisi olarak söylüyorum

yorumlarınız için teşekkür ederim büyük ihtimalle ytü eletrik yazıcam

ytü - elektrik müh.
ytü - makine müh.
marmara - elektrik elektronik (ing.)
bu 3 bölüm arasında kararsızım arkadaşlar. makine liseden beri istediğim ama neden istediğimi de tam olarak bilmediğim bi tutkumdu. sıralamam iyi gelince elektrik elektronik dalları da kafama girdi bunlara da ilgim var gibi. ytü elektriğin teknik üni. olması, marmara elektrik elektroniğin ing. ve elektroniği de kapsayan bi bölüm olması cazip geliyo. okulların kaliteleri hakkında bilgisi olan arkadaşlar varsa eğitim kaliteleri olanakları nasıldır ? sizce hangisi neden avantajlı olur ? en azından bu ikisini teke indirmek istiyorum.
ilgilenenlere çok teşekkürler...

mühendislik alanlarında kesinlikle teknik üniversiteleri seçin marmara teknik alanlarda yetersiz

Forum istatistikleri

Konular
128,184
Kullanıcılar
449,956
Son üye
CharmanDear

Yeni konular

Geri