YG Tesisi İşletme Sorumluluğu Hakkındaki Ciddi Sorunum

siz muhtemelen istihkam şubede görevlisinizdir, daha önce aylık trafo Bakım formlarını dosyalamamışlarmı hiç ?
Yönerge olması lazım bu konuyla ilgili yanlış bilmiyorsam

Herhangi düzenlenen bir form yok ,bırakın aylık yıllık bile bir bakımdan haberi yok kimsenin ama ilk fırsatta elektrik dosyalarını kendim bir inceleyeceğim...

merhaba ben de aynı dertten muzdarip bir asteğmenim bizde de ne kontrol ne denetim ne de düzenli bakım var. arıza çıkınca gidip bakıyoruz elektrik ustalarıyla birlikte. Benim size sorum emodan yüksek gerilim işletme sorumluluğu kursu yada smm belgesi aldınız mı. ben çanakkalede görev yapıyorum ve uedaş bizden bu kurslardan birine katılımı şart koşuyor

merhaba ben de aynı dertten muzdarip bir asteğmenim bizde de ne kontrol ne denetim ne de düzenli bakım var. arıza çıkınca gidip bakıyoruz elektrik ustalarıyla birlikte. Benim size sorum emodan yüksek gerilim işletme sorumluluğu kursu yada smm belgesi aldınız mı. ben çanakkalede görev yapıyorum ve uedaş bizden bu kurslardan birine katılımı şart koşuyor

Bir arkadaşımı da ÇKale'ye yolladım acaba kaçıncı dönemsiniz :) Sorunuza gelince ,Upeşas askeriyeden bir sorumlu istemiş yazı ile ,beni apar topar ilk kursa kaydettirdiler ,EMO'da şöyle bir durum var ,ücret ödemeden ,TSK personeli old için ,terhis tarihine kadar geçerli bir YG İşl SOrumluluğu kursu ve belgesi aldım ,asker sonrası sadece ücreti ödeyip sivilde de ayı belgeyi alacağım ,kursa ve sınava tekrar girmeden ;) Yani o belgeyi ,birliğinin komutanın bir yazı ve görevlendirme ile emo'ya başvuru yaparsan ,seni de ücretsiz kursa alırlar ;)

Sizde de bir trafo sorumluluğu mu var ?

bizde de uedaş yüksek gerilim işletme sorumluluğu kursu yada smm belgesi istiyor. bende smm belgesi için bu hafta kursa ankaraya gidiyorum. 349.dönemim ben çanakkale boğaz komutanlığında arkadaşınız denizciyse kesin görmüşümdür

Yok ,arkadaşım Hava'cı idi ve 351 ,hayırlısı olsun şimdiden belgeniz ,hem şafak atar hem terhis sonrası belge için bir kere de daha kursa zaman ayırmazsınız :)

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,207
Kullanıcılar
449,987
Son üye
mavcil19

Yeni konular

Geri