YG İşletme Sorumluluğu Hk.

emrahtunc

Üye
Merhabalar YG işletme sorumlusu olmak için şartlar nedir ? Çalışma alanları nereler ? Yg işletme sorumluluğu sözleşmesi fiyatlandrıılıası , Bakım vs. bilgisi olan varsa tecrübeli arkadaşlardan bilgi vermesini rica ediyorum teşekkürler ?

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Merhabalar YG işletme sorumlusu olmak için şartlar nedir ? Çalışma alanları nereler ? Yg işletme sorumluluğu sözleşmesi fiyatlandrıılıası , bakım vs. bilgisi olan varsa tecrübeli arkadaşlardan bilgi vermesini rica ediyorum teşekkürler ?
SMM olmalı veyahut bulunduğunuz şirket adına yapabiliyorsunuz. Trafoların rutin kontrollerinin yapılması adı altında çalışıyorsunuz. Fiyatlandırma işi ise bira parasına yapanı bulacağınız kişiler var. Onu geçtim gitmeden raporlayan var. Ne zaman gümlerler bilemem artık.

İş yerinde çalışanlar için 2022 sözleşmesi ekteki gibiydi zaten detaylar yazıyor.
fiyatlandırma emo sitesinde yayınlanan asgari ücretler dökümanından çıkartılıyor(smm için) trafo gücüne, enh uzunluğuna göre, fider sayısına göre vs hesabı var örnekleri de var hatta emo da, tabi sadece bununla bitmiyor her sene onaya gidiyor YG yetki belgesini ana bölge emoya yolluyon vs bu sorumluluk işletme sorumluluğu bu arada bakım vs farklı olaylar.
ücretlendirme smm için geçerli, işletme personeli mühendissen asgari mühendis maaş şartı var emonun, altındaysa hizmet dökümün imza atmıyor belgeye vs.

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2023-01-27 at 18.50.20.jpeg
    WhatsApp Image 2023-01-27 at 18.50.20.jpeg
    504.8 KB · Görüntüleme: 19
  • WhatsApp Image 2023-01-27 at 18.50.21.jpeg
    WhatsApp Image 2023-01-27 at 18.50.21.jpeg
    580.6 KB · Görüntüleme: 19
SMM olmalı veyahut bulunduğunuz şirket adına yapabiliyorsunuz. Trafoların rutin kontrollerinin yapılması adı altında çalışıyorsunuz. Fiyatlandırma işi ise bira parasına yapanı bulacağınız kişiler var. Onu geçtim gitmeden raporlayan var. Ne zaman gümlerler bilemem artık.
Anladım cevabınız için teşekkürler.
İş yerinde çalışanlar için 2022 sözleşmesi ekteki gibiydi zaten detaylar yazıyor.
fiyatlandırma emo sitesinde yayınlanan asgari ücretler dökümanından çıkartılıyor(smm için) trafo gücüne, enh uzunluğuna göre, fider sayısına göre vs hesabı var örnekleri de var hatta emo da, tabi sadece bununla bitmiyor her sene onaya gidiyor YG yetki belgesini ana bölge emoya yolluyon vs bu sorumluluk işletme sorumluluğu bu arada bakım vs farklı olaylar.
ücretlendirme smm için geçerli, işletme personeli mühendissen asgari mühendis maaş şartı var emonun, altındaysa hizmet dökümün imza atmıyor belgeye vs.
Merhabalar verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim. Saygılarımla.

Forum istatistikleri

Konular
127,966
Kullanıcılar
449,612
Son üye
esperran

Yeni konular

Geri