Yerli PLC üretimi, hem de %100

Şimdi ne oldu bu olay bir gelişme yok mu..

Sent from my RM-825_eu_turkey_211 using Tapatalk

Gelişme derken?

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
sari cizmeli mehmetaga ciksa %100 plc yapsada genede begenmeyecek taktir etmeyecek insanlarimiz olacaktir.

Ne zaman çıkacak piyasaya marka nedir

Sent from my RM-825_eu_turkey_211 using Tapatalk

Aklıma vw golf'un "Efsaneler ölmez sadece şekil değiştirir" reklamı geldi.

Bahsedilen PLC'nin şekli aynı ismi değişmiş.

Mikrodevi tek geçerim..

Hangimiz otomasyon mesleğine %100 bilgi ile girdikki. Zamanla öğrendik bazı şeyleri ve öğrenmeye devam ediyoruz. Mikrodev de bunu yapacaktır. Zamanla daha iyi olacaktır. Mikrodev ürünleri olmadan önce bazı işlere ne kadar fiyat verebileceğinizi ve mikrodev piyasada olduktan sonra da ne kadar fiyat verebilceğinizi bi düşünün. Zamanla onlar da bu yolda gelişecektir belki bir siemens olmasa bile "Türk Malı" olarak kalacaktır.
(bu arada eksikleri yok mu tabiki var)

Ben cimon,fatek,codesys,siemens mikrodev kullandım kulanıyorumda. Tabiki burada bazı seçimler olacaktır. Belki bir yerli malı üründen bir siemens ya da beckhoff gibi performans bekleyemezsiniz ama en azından olabilecek yerlerde yerli malına daha öncelik verelim derim ben..

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,943
Son üye
Ali4129

Yeni konular

Geri