Yeraltı kablo döşeme işinde kullanılacak kumun kalitesi nasıl anlaşılır?

lycaon_xp

Üye
Merhaba arkadaşlar ;
Yeraltı kablo döşeme işinde kullanılacak kumun kalitesi nasıl anlaşılır?

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Sn.laycaon_xp, kum kabloyu soğutmak için değil, tamirat için veya demontaj için üstünün tekrar açılması çalışmasını kolaylaştırmak içindir.Bu nedenle arkadaşların da belirttiği gibi ince dere kumu olmalıdır. Taş kırma tesislerinden elde edilen kum mermer gibi sıkışır. Amaca hizmet etmez. Taş kırma kumu kullanacağına taşsız toprak doldur üste para vermemiş olursun. Sakın toprak falan doldurma dere kumuna devam...

Olayı çözdüm ilk getirdikleri kumu su dolu plastik kesilmiş pet şişe içine doldurdum kum mil çıktı kile yakın üzerinde çamur tabakası oluştu ve taneleri de çok inceydi ,onu iptal ettik ikinceye getirdiklerinin de testini yaptım çamur oluşmuyor sıktıgınızda kalıp haline gelmiyor taneleri biraz daha iri .

Sonuçta heps aynı madde ama tane ebatlarına göre kil -mil-ve elektrikcinin kullanacagı dere kumu hali düşünülebilir.

Teşekkürler yardımlarınız için .

0.5 kablo yastıklama kumu olarak kullanabilirsiniz.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,190
Kullanıcılar
449,960
Son üye
katzeimar

Yeni konular

Geri