Yeni mezunum iş arıyorum ..

mchl

Üye
Merhaba ben Gazi TEf Elektrik eğitimi 2011 mezunuyum.Okulumu derece ile bitirdim.
Teknik bilgilerim;
1.S7-200 PLC programlama- iyi seviye
2.wincc ve citec Scada - orta seviye
3.Matlab-Az seviye
4.Autocad-Orta seviye
5.Mikrodenetleyici programlama(CCS ve Proton)-iyi seviye
6.Güç elektroniği (motor sürme devreleri) -orta seviye
7. Devre tasarımı ( İSİS -ARES) -iyi seviye
8.OPC server -iyi seviye
9.ingilizce-(yazma; orta, okuma;iyi Konuşma;az)
Bitirme tezim bir rüzgar türbinin scada ile kontrolü idi.Okul hayatım boyunca bir çok yaz dışarıda çalıştım.Çalıştığım konular ise; AG, OG panel yapımında , Elektrik Bakım& onarım alanlarında kısa zamanlı olsada çalıştım. Teknik bilgime güveniyorum çünkü okulda gördüğüm bir çok dersi yazları dışarıda çalısarak pekiştirmeye çalıstım yani pratikle teoriyi birleştirerek öğrenmeye çalıştım.Bir kombine çevrim santralinde staj yaptım.Doğalgaz santralleri,HES , şalt sahasının işleyişi hakkında biligiye sahibim.Bu bağlamda iş aramaktayım ....

mail;[email protected]

yeni mezun biri olarak 2 yerden teklif aldın şimdiden.

çok şanslısın tebrik ederim.

ayrıca geçen sene mezun olumş 1 yıllıktecrübeli biri olarak iş olsun diye sırf para kazanmak için istemediğim bi işe girmemeni kariyerine istediğin sektörde başlamana ısrar etmeni tavsiye ederim

başarılar.

arkadaşım maşaallah kendini baya geliştirmişsin. biraz da ingilizcen olsa kimse tutamaz seni kanımca omerptk nın dediği gibi istediğin sektörde başla diyorum ben de sonra pişman olmayasın başarılar bundan sonraki iş hayatında

Önemli olan teklif alman değil, nitelikli teklif alman önemli. Seni asgari ücretle haftasonu dahil çalıştırıp sömürecek firmalar her yerde var. Değil 2- 22 tane firma bulurum.

Önemli olan teklif alman değil, nitelikli teklif alman önemli. Seni asgari ücretle haftasonu dahil çalıştırıp sömürecek firmalar her yerde var. Değil 2- 22 tane firma bulurum.
bir cümlelik yazıdan firmaların nitelikli olup olmadıklarını anlamanız büyük başarı doğrusu size bulduğunuz 22 firmada başarılar dilerim.

Ben size niteliksiz firma mı dedim de birden hemen üstünüze alındınız. Piyasada çokça işi öğretiyoruz bahanesiyle genç emek gücünü sömüren tonla firma var, yalan mı? Hatta mütevazi oldum 22 değil 222 firmada bulabilirim. Sabah sekiz akşam 7-8, haftanın 6 günü çalışma, asgari ücretten sigorta, düşük maaş bir iş yeri bulmak marifet değil. Sizede gözü açılmamış yeni mezun ucuz iş gücü ile başarılı iş hayatı dilerim.

iş yok diye yakınanlara iyi bir örnek oldu

İş yok diye kimse yakınmıyordur. Doğru düzgün iş yok diye yakınmalar vardır. Elma ile armut farklı meyvelerdir.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,228
Kullanıcılar
450,019
Son üye
ivanko_100

Yeni konular

Geri