Yeni mezun

akar5045

Üye
Degerli meslektaslarim merhabalar ,
Sdu elektrik elektronik muh.yeni mezunum , r elektrik malzemesi satan bir dukkanda ise basladim. Suan kent universitesinin elektrik tesisatini (panolar,yangin,zayif akim,kuvvetli akim ) yapiyoruz. Ic tesisat projesi cizmem gerekiyor. Elinde hic örnek projesi olup paylasabilecek var mi ? Ikinci olarak 1 ay oldu gireli heniz maasimi bilmiyorum daha sonra baska firmalara sorariz maasi ona gore veririz denildi. Sizce ne maas almaliyim bu isin piyasasi nedir ?

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Merhaba , hayırlı olsun

https://www.google.com.tr/search?q=iç+tesisat+projeleri&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwiL5Yer4Y7WAhWBh7QKHdbECegQsAQIJA&biw=1366&bih=638

Benim anlamadığım durum proje çizilir bu projeye göre iş yapılır .
Demek sistem değişmemiş , önce kafasına göre iş onay alamadı sök değiştir . projeyi sonra uydur .

iç tesisat yönetmeliklerini su gibi bilmeniz gerekir .
malzemeleri tanıman ne işe yaradığını bilmen gerekir .
ikincisi dediğinin maaşımı bilmiyorum .

maaşınızı bilemem anlaşmasınıza bağlı ,
anlaşmamış iseniz öyle gösteriyor .
sistemin işleyişini , çizim , proje onayı işlemleri vs gibi öğrenin maaş ikinci planda kalsın .
aşçılığı öğreninin , sonrası hayırlısı .

kolay gelsin .sağlıcakla kalın .

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,190
Kullanıcılar
449,961
Son üye
omr70

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri