Yeni mezun ve yapı denetim

smm2017

Üye
Arkadaşlar merhabalar bundan yaklaşık 3-4 hafta önce iş başvurusunda bulunduğum bir yapı denetim firması çağırdı ve görüştüm ancak maaş çok az geldiği için kabul etmedim geçenlerde birdaha aradı maaşı baya bir arttırdı sanırım mühendis bulamamış ve elinde şu an elktrik kontrol mühendisi yokmuş ancak bende şehir dışı işim olduğu için kabul etmedim daha sonra tekrar görüştük haftada 3 gün çalışabileceğimi falan söledi şimdi siz değerli meslektaşlar
1-) benim yerimde olsanız ne yapardınız? ( bu arada şehir dışı olayından dolayı aslında iş beni yoracak baya )
2-) bu bir fırsat mı yoksa şüphelenmem gereken şeyler olabilir mi?
3-) kariyerim açısından nasıl olur veya yeni mezun olduğum için büyük bir sorumluluğa giriyorum sizce yolunda gitmeyen şeyler falan imzalatılır mı nasıl oluyor bu işler?
Yardımlarınızı bekliyorum..

KontrolKalemi Mobile ile gönderildi.

Proje okuma ve Autocad geliştirme konusunda faydalı olur. Şantiye ortamını ve bir elektrik projesinin işleyiş aşamalarını görmüş olursunuz. Ama kurumsal bir firmada çalışmak geleceğine daha çok katkı sağlar gibi düşünüyorum. Sonuçta orası proje alabildiği sürece siz varsınız. Ama 3500 lira verip haftada 3 gün çalıştırıyorlarsa yemişim geleceğini :D :D

Proje okuma ve Autocad geliştirme konusunda faydalı olur. Şantiye ortamını ve bir elektrik projesinin işleyiş aşamalarını görmüş olursunuz. Ama kurumsal bir firmada çalışmak geleceğine daha çok katkı sağlar gibi düşünüyorum. Sonuçta orası proje alabildiği sürece siz varsınız. Ama 3500 lira verip haftada 3 gün çalıştırıyorlarsa yemişim geleceğini :D :D
Hocam nerde öle 3500 filan;)) belki ofis açarsam etkili olur beni geliştirmiş olur diede düşünüyprum teşekkür ederim bilginiz için;)

KontrolKalemi Mobile ile gönderildi.

Forum istatistikleri

Konular
127,965
Kullanıcılar
449,611
Son üye
ramazansanli@

Yeni konular

Geri