Yeni Mezun Elektrik Elektronik Mühendisi (İş arıyorum)

Hayırlı olsun arkadaşım iyi bir yerden iş hayatına başlıyorsun, sanko çok iyi bir referans olur, ücret olarak 1.500-2.000 tl arası olduğunu tahmin ediyorum, bu arada anteple uzaktan yakından bir bağlantın vardır diye düşünüyorum.:) Özel sektörde çalışmayı seçen birisi için iyi bir firma, Allah yolunu açık etsin.

1. istanbul - Avrupa yakasında ikamet eden2. Aktif olarak araç kullanabilen 3. Elektrik/Elektronik ve Mekanik konusunda deneyimli ve bilgi sahibi4. Sorumluluk alabilecek , sabırlı5. Elektronik kart tamir edebilecek.6. Mekanik yeteneği olan, elektronik ve elektrikli makinelerin bakımını ve arızalarını yapabilecek7. Hızlı Şema Okuyabilen 8. Tamir edilen makinaların şemalarını cıkarabilecek 9. Ekip sorumluluğu alabilecek Konu ile ilgilenen arkadaşlar [email protected] adresine başvurabilirlerİlgilenen arkadaşlar internet üzerinden aşağıda yazılanları aratıp işimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirler•MIG-MAG Kaynak Makineleri •Kaynak Redresörleri •İnverter MMA Kaynak Makineleri •İnverter DC-Darbeli MIG-MAG Kaynak Makineleri •İnverter AC/DC-Darbeli MIG-MAG Kaynak Makineleri •İnverter DC-TIG Kaynak Makineleri •İnverter AC/DC-TIG Kaynak Makineleri •Tozaltı Kaynak Makineleri •Plazma Kesme Makineleri

Danışmanlığını yürüttüğümüz, dünyanın önde gelen ısıtıcı sistemleri, klimalar ve tavan kapakları geliştiricisi ve üreticisi olan Alman firması için, SATIŞ MÜHENDİSİ aranmaktadır,
  • Üniversitelerin Makine veya Elektrik Mühendisliği bölümlerinden mezun,
  • Yeni mezun veya konusunda 1-2 yıl deneyimli,
  • İyi derece de İngilizce ve / veya Almanca bilgisine sahip olan,
  • Satış amaçlı prezantasyon, kalkulasyon ve teklif hazırlayabilen,
  • Müşterilere gerekli teknik desteği verebilecek,
  • Müşteri odaklı, güler yüzlü, sabırlı,
  • Seyahat engeli olmayan,
  • Askerliğini tamamlamış adaylar aranmaktadır.
İletişim: [email protected] / 0533 096 67 60 / 0212 234 20 92

HOCAM BENDE ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSİYİM 3 YILLIK MÜHENDİSİM İŞ ARIYORUM, GEBZEDE OTURUYORUM GEBZEYE YENİ TAŞINDIK 4 AY OLDU FAKAT BURADA HİÇ TANIDIĞIM OLMADIĞI İÇİN BİR TÜRLÜ İŞ NASİP OLMUYOR. ELİMDEN TUTACAK DAYIM YADA AMCAM YOK, BENİ SAĞLAM YETİŞTİREBİLECEK MÜHENDİS ARIYORUM:
TEL:0536 971 48 95

Forum istatistikleri

Konular
128,235
Kullanıcılar
450,034
Son üye
aaaahaha

Yeni konular

Geri