yeni elek-elektronik bölümü atelye araç gere yok yardım

merhaba arkadaşlar yeni atandığım okulda elektrik bölümü bu yıl açılmış atölye laboratuvar araç gereç hiç bir şey yok 20 millyar kadar para var ihale yapılacak açılacak bölüm pano montörlüğü ve tehsisat ancak ben acemi ders programlarına göre malzeme listesi yazmaya çalıştım ancak ihalede çok parça mal var dediler ne yapılabilir başlangıç için hiç bir fikrim modüler set satan bir yerle görüştümzaten başka üreten de yok sanırım 110 millayar falan fiyat biçtiler oda yattı anlıyacagınız
ben tehsisat atöleyesi ve pano motörlüğü atölyesi adı altında malzeme listesi verdim başta da dedğim gibi malzemeleri tek tek yazmak zorunda kaldım özel idare bu şekilde olmaz dedi bende modüler set yazalım dedim bu sefer para yetmiyorr nasıl bir yol ilziyecem anlamadım para az zaman geçiyor bu dönem bitti seneye kadar bunları halletmem lazım bir yarım

umarım derdimi anlatabildim daha önce başına böyle bir durum gelen arkdaşa varsa bir öneri yol gösterseler yani şu işlerden yaşlandım resmen bir de deneyimli kimsede yok bu konuda

iskitler endüstri meslek lisesinin hazır elektrik tesisatçılığı pano motörlüğü için setleri var onlardan iste 3 sene bütün işini görür

bence setleri kesinlikle kendin yapp..gerekirse piyasadan yardım al..
sen
malzemeleri al çok daha uygun olur... bir kaç eml gez. bak setlere.

[FONT=&quot]“Bir mum diğer bir mumu tutuşturmakla ışığından bir şey kaybetmez. Hz.Mevlana”[/FONT]
[FONT=&quot]
[/FONT]

[FONT=&quot]

[FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]Değerli Kurum Yetkilisi,[/FONT]

[FONT=&quot]Kütahya ili Şaphaneilçesinde Cumhuriyet Çok Proğramlı Lisesinde ücretli öğretmenim malumunuz ücra bir ilçede bu tür liselerde bırakın ders metaryalini öğretmen bile bulmak imkansız. Bu imkansızlıklar içinde gönüllü olarak ücretli öğretmenlik yapıyorum . Bölümümüzün bir çok malzemeye ihtiyacı var ve malesef kaynak yok denecek kadar az. Siz yetkililerden okulumuza hibe karşılığında aşağıdaki ihtiyaclarımızı kazandırmanızı bekliyor ve iyi çalışmalar diliyoruz.[/FONT]

[FONT=&quot]
[/FONT]

[FONT=&quot]ihtiyaç duyduğumuz ürünler :[/FONT]
[FONT=&quot][/FONT]
ürün numunelerinizden

[FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]firmanızı sıkıntıya düşürmeyecek adette göndermenizi rica ediyorum.[/FONT]

Aydın LİMAN

Elektrik ve Elektronik Alan Öğretmeni

0 544 644 32 73

Cumhuriyet Çok Proğramlı Lisesi

Elektrik ve Elektronik Bölümü

43950 Şaphane / KÜTAHYA

[FONT=&quot]Teşekkürler...[/FONT]

[/FONT]

Setleri kendiniz oluşturabilirsiniz. Çok uygun maliyetli olacaktır. Malzemeleri işi bilen bir firmadan satın almanız durumunda size yardımcı olacaklardır diye tahmin ediyorum.

Forum istatistikleri

Konular
128,184
Kullanıcılar
449,955
Son üye
seggzsy

Yeni konular

Geri