YATAK ODASI DOLABI LAMBASI BAĞLANTI

woltajj

Üye
Arkadaşlar benım bır sorum olacak evde yatak odası dolabında bır lamba var ama mote edilmiş ama eektırık baglantısı yok lambanın uzerınde şöle bir yazı var
jcdr 220 v 35 w diyor yani bu dırek pırızden bir elektırık baglantısıylamı yok sa araya bır adaptör baglanarak mı monte ediliyor bılen varmı yardım larınınzzz ıcın tsk kur ederım

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
direk prizden bağlantı yapıp kullanabilirsiniz.

teşekkur ederim volvccanosss pasaa
msn var sa ekleyım yardımın gerekebılır

Bu tarz lambaları çok gerekmedikçe kullanmanızı tavsiye etmem.En büyük problemleri spot ampül kullanmaları sebebiyle aşırı ısınmaları.

ustamın dedigi gibi cok cabuk ısınıorlar e cabuk patlıorlar vbnce tasarflu spot ampulleri war onlardn kulansan daha iyi

Arkadaşlar benım bır sorum olacak evde yatak odası dolabında bır lamba var ama mote edilmiş ama eektırık baglantısı yok lambanın uzerınde şöle bir yazı var
jcdr 220 v 35 w diyor yani bu dırek pırızden bir elektırık baglantısıylamı yok sa araya bır adaptör baglanarak mı monte ediliyor bılen varmı yardım larınınzzz ıcın tsk kur ederım

bu yazıların anlamı 220 volt 35 wattlık lamba kullanman bir uyarı adaptör filan kullanmana gerek yok prizden veya en yakın bir yerlerden baglantı yapabilirsen yap aksi halde elektrikci çagırt

jcdr büyük ihtimalle lambanın markası yada modeli olabilir.

lamba 220 gırıs arkadasım bu bellı zaten acıl destek için bana ulasablırsın 5399112781

Forum istatistikleri

Konular
128,210
Kullanıcılar
449,989
Son üye
veyselknkc

Yeni konular

Geri