Yaşlıuzman (Hakan Ustamız) nerede?

Olay tatlıya bağlandığına göre tatlı benden afiyet olsun :D
Yanlış anlaşılmasın baklava denilince antep akla gelir.;)

sayın Öğretmen27 hocam evet benimde aklıma antep geleiyor ama diyorum, GÜLLÜ OĞLUNA lafım yok geri kalanlar, (ben ANKARAda yaşıyorum) HACIBABA yı tutmaz.
ayrıca antep değil GAZİ ANTEP ben 3 ay bulundum birde katmer tatlısı var üzerine hakiki KAHRAMAN MARAŞ dondurması
yav neyse Akşam Akşam
herkese afiyet olsun
AYRICA sayın by lent arkadaşım lafla olmuyor adreslerimizi verelim formdaki arkadaşlara çok değil birer kilo göndersen yeter .Kesene bereket

Antep değil Gaziantep deyince aklıma kahraman çorumlu fıkrası geldi :)

Erler sabah yoklamasında, çavuş içlerinden birine soruyor;
- Söyle bakalım nerdensin ?
- Maraş'lıyım komutanım..
Çavuş sinirleniyor ve askere okkalı bir tokat atıyor. Ardından tekrar soruyor
- bir daha söyle bakalım nerdensin ?
Çavuş bu sefer iyice hiddetleniyor ve askere okkalı bir tokat daha atıyor. Ardından tekrar soruyor
- ulan sana son defa soruyorum nerelisin ?
- Kahramanmaraş'lıyım komutanım..
- Hah şimdi oldu diyor çavuş ve yanındakine soruyor,
- Oğlum sen nerelisin ?
- KahramanÇorumluyum komutanım !

ıyı geceler bulent ustam yapılırmı bu şimdı :) bir dilim yesem şeker 400 u vuracak yemesem Güllüoğlu otelinin altındakı pastane aklıma geliyor ama geçen gün yanlış hesapladım inüsilini aşiri duştu hiç kaçirirmıyım fırsat bu firsat deyıp bir dılım yedım şeker 55 ten anında 170 e çıktı ama olsun arada bır böyle kaçamaklar kaideyı bozmuyor :)) konuya gelınce takıp edıyorum bu forumda saygı sevgi oldukça çok işler başaracağız allahın izniyle kendı görüşüm karşilikli saygı sevgi oldukça karşilikli hiçbirşey esirgenmez herkese iyi hafta başi çalışmaları :) uyuma saatı geldı sanırım

Olay tatlıya bağlandığına göre tatlı benden afiyet olsun :D

Antep değil Gaziantep deyince aklıma kahraman çorumlu fıkrası geldi :)

Erler sabah yoklamasında, çavuş içlerinden birine soruyor;
- Söyle bakalım nerdensin ?
Çavuş sinirleniyor ve askere okkalı bir tokat atıyor. Ardından tekrar soruyor
- bir daha söyle bakalım nerdensin ?
Çavuş bu sefer iyice hiddetleniyor ve askere okkalı bir tokat daha atıyor. Ardından tekrar soruyor
- ulan sana son defa soruyorum nerelisin ?
- Kahramanmaraş'lıyım komutanım..
- Hah şimdi oldu diyor çavuş ve yanındakine soruyor,
- Oğlum sen nerelisin ?
- KahramanÇorumluyum komutanım !
Sen de bana bir tokat at Hakan abi.;) Aman çok atma ben de yoksa Kahraman Antep derim...;)

"25.09.2014 TARİHİNDEN İTİBAREN
PAYLAŞIMLARIMA SON VERMİŞ BULUNMAKTAYIM."

Neden böyle bir karar aldınız acaba? Kendi adıma: Bilmeden kırdıysam, pot kırdıysam affola; hakkınızı helal edin. Umarım kararınız değişir.

Herhangi bir kişiyle alakası yoktur. Şahsi aldığım bir karardır kimse alınmasın, gücenmesin. Kusura bakmayın, kalbini kırdığım insanlar olduysa da özür dilerim, haklarını helal etsinler.

Herhangi bir kişiyle alakası yoktur. Şahsi aldığım bir karardır kimse alınmasın, gücenmesin. Kusura bakmayın, kalbini kırdığım insanlar olduysa da özür dilerim, haklarını helal etsinler.

Üzüldüm, kararınıza saygı duymaktan başka elimden birşey gelmiyor, nihayetinde karar sizin. Sizin gibi değerli birisinin, forumdan uzaklaşması, bizim gibi acemileri sizden mahrum olması zor olacak.

Tekrardan bir hatam varsa özür dilerim, sizde hakkınızı helal edin. Umarım kararınız değişir sizin gibi bilgili,ilgili değerlerin değeri bilinmeli.

Benim hakkım yoktur ama varsa bir hakkım helal olsun.

İnşallah kararınız değişir.

Sn YaslıUzman ,bi kac aydir forumu surekli takip ediyorum,hergun onlarca konuda degerli goruslerinizi paylasiyorsunuz ,bu sayede yillarca biriktirdiginiz bilgi birikimini bizlere aktariyorsunuz,biz de sizlerin sayesinde bircok seyi daha dogru bir sekilde ogrenip uyguluyoruz ,herseyden once gosterdiginiz ozveriyi takdir ediyorum,abi umarim bu dusuncenizden vazgecersiniz
Saygilarimla

sn yaslıuzman ustam senin sayende işimi daha cok sevmeye basladım ama bu gidisin hiç olmadı ne olur bu kadar sevenini kırma ve geri dön senden daha ögrenecek cok seyimiz var

Forum istatistikleri

Konular
128,442
Kullanıcılar
450,373
Son üye
kidorki

Yeni konular

Geri