Yıkama sonrası çamaşırlardan yanık kokusu geliyor

Yıkama sonrasında çamaşırlarda hafif bir yanık kokusu oluyor, tekrar yıkadım aynı koku yine oldu. Sebebi nedir? Sorunun çözümü için ne yapılabilir?

Yıkama sonrasında çamaşırlarda hafif bir yanık kokusu oluyor, tekrar yıkadım aynı koku yine oldu. Sebebi nedir? Sorunun çözümü için ne yapılabili

Yıkama sonrasında çamaşırlarda hafif bir yanık kokusu oluyor, tekrar yıkadım aynı koku yine oldu. Sebebi nedir? Sorunun çözümü için ne yapılabilir?
Merhabalar. Aynı sorunu bosch marka çamaşır makinesi nde yaşıyoruz. Acaba çözüm bulabildiniz mi?

Merhabalar. Aynı sorunu bosch marka çamaşır makinesi nde yaşıyoruz. Acaba çözüm bulabildiniz mi?
Çözüm bulamadım, her zaman yapmıyor. Yüksek devirde ve/veya çok çamaşırda yapıyor, düşük devirde ve/veya az çamaşırda yapmıyor gibi.

Koku çamaşırlar'da ise kazan dışında kalan aksamdan olma ihtimali az gibi. Kazana la doğrudan irtibatlı su tahliye pompaniz ve resistansiniz var. Koku yapabilecek en yüksek ihtimal tahliye pompası olabilir. Kayış yada ana motor yada diğer ekipmanların koku yapsa bile kazan içine bu kokunun geçmesinin pek mümkün olmadığını dusunuyorum

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,945
Son üye
kerim2756

Yeni konular

Geri