yürüyen DC 24 volt.

trant

Üye
Arkadaşlar,24 v.DC giriş ve 24 v.dc.çıkışlı devre arıyorum.Devrenin 14 adet yürüyen çıkışı olacak ve zaman ayarlı olması lazım.bu 14 adet çıkış ayrı ayrı 14 adet 24 v.DC.role bobinini çektirecek.şimdiden teşekkürler.

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
merhaba trant arkadaşım böyle bir devre hazırda varmı bilmiyorum ama 74 serisi entegrelerle yapılabilir fakat zahmetli bir iş bunun yerine plc ile yapılabilir çokta basit bir şekilde olacaktır programı...

Arkadaşlar,24 v.DC giriş ve 24 v.dc.çıkışlı devre arıyorum.Devrenin 14 adet yürüyen çıkışı olacak ve zaman ayarlı olması lazım.bu 14 adet çıkış ayrı ayrı 14 adet 24 v.DC.role bobinini çektirecek.şimdiden teşekkürler.

Forumda aynı içerikli mesajı birden fazla konuda açamazsınız konuyu açtığınız bu konudan takip edin. Bir önce açmış olduğunuz konu silinmiştir.

Forumda aynı içerikli mesajı birden fazla konuda açamazsınız konuyu açtığınız bu konudan takip edin. Bir önce açmış olduğunuz konu silinmiştir.

Sayın tossun2008,
Arkadaş bilerek veya bilmeyerek 2. defa aynı konuyu açtı ise uyarmanız ve konuyu kilitlemeniz de normal ancak bunu açmış olduğu diğer konunun linkini vererek yapsaydınız daha uygun olurdu diye düşünüyorum. Hiç olmazsa konuya ulaşmak isteyenler daha kolay bulabilirlerdi.!!!:mad:

Forum istatistikleri

Konular
128,243
Kullanıcılar
450,051
Son üye
Rezly

Yeni konular

Geri