Yüksek Gerilim Tesislerinde İşletme Sorumluluğu Sınavı

Merhaba arkadaşlar yakın zamanda yüksek gerilim tesislerinde işletme sorumluluğu eğitimine girenler bilir misem sistemi değiştirmiş. Artık eğitimin hemen ardından sınav olmuyor. Girenlerden duyduğum kadarıyla sınavda da eskisi gibi yardımlaşma kolay olmuyormuş. Kamera filan koyuyorlarmış sınıfa.
Asıl konuya gelecek olursak yakında ben de bu sınava gireceğim. Biraz araştırdım fakat internetde sınav soruları hakkında hiç bir şey bulamadım. Daha önce bu sınava girip çıkan soruları hatırlayanlar buradan paylaşabilirse kendi adıma hem de benimle sınava girecek diğer meslektaşlarım adına oldukça faydalı olacaktır. Şimdiden teşekkürler..

Belgeyi aldınız mı, bende konu ile ilgili araştırma yapıyorum da notlara sorulara ulaşamadım, sistem bahsettiğiniz gibi değişmiş mi notlara ve sorulara nereden ulaşabilirim, yardımcı olursanız sevinirim.

Sağolun bende araştırıyorum, yeterli bir kaynak bulamadığımı düşündüm, siz sahip misiniz belgeye, sınav hakkında bilginiz var mı.

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar yakın zamanda yüksek gerilim tesislerinde işletme sorumluluğu eğitimine girenler bilir misem sistemi değiştirmiş. Artık eğitimin hemen ardından sınav olmuyor. Girenlerden duyduğum kadarıyla sınavda da eskisi gibi yardımlaşma kolay olmuyormuş. Kamera filan koyuyorlarmış sınıfa.
Asıl konuya gelecek olursak yakında ben de bu sınava gireceğim. Biraz araştırdım fakat internetde sınav soruları hakkında hiç bir şey bulamadım. Daha önce bu sınava girip çıkan soruları hatırlayanlar buradan paylaşabilirse kendi adıma hem de benimle sınava girecek diğer meslektaşlarım adına oldukça faydalı olacaktır. Şimdiden teşekkürler..

Sınava girdiniz mi? 17 şubatta ben de sınava gireceğim yardımcı olursanız çok sevinirim

biraz geç oldu arada askere gittiğim için paylaşamadım daha sonra da foruma girmek nasip olmadı en azından bundan sonra girecek arkadaşlar için elimdeki sorular bunlar sorular benzer çıkmıştı ben girdiğimde ama 1 yıldan fazla oluyor değişmişmidir bilmiyorum.

Ekli dosyalar

• 1.jpeg
    1.jpeg
    119 KB · Görüntüleme: 234
  • 2.jpeg
    2.jpeg
    112.3 KB · Görüntüleme: 200
  • 3.jpeg
    3.jpeg
    117.6 KB · Görüntüleme: 164
  • 4.jpeg
    4.jpeg