Yüksek Gerilim Dersi

Arkadaşlar Elektrik - Elektronik Müh. son sınıf öğrencisiyim.Yüksek geilim dersini ilk dönem genelliiiikle kontrol ağırlıklı dersler seçtiğimden dolayı alamadım.Fakat takdir edersiniz ki imza yetkisi için bu dersi de almak gerekiyor.Şu an okulda kurs olarak bu ders belirli bir ücret karşılığında açılacak.Bu kursa para vermeyi bir nebze kendime yediremiyorum yani vaktim var ders istiyorsun fakat sana sistem sınır getiriyor.Sonra da nerdeyese almaya mecbur ediliyormuşuz gibi hareket ediliyor.Neyse diyeceğim şu ki bu kursa gitmelimiyim?Sonradan da alınsa ne gibi zorluklarla karşılaşırım?
Sizlerini yorumunu bekliyorum...

aslında hocam okulda almasan da bu dersı yarın bır gun emoya gıttınde sana bu dersi verecekler yanılmıyorsam 1 hafta bır egıtım goruyorsun tabı bu ımza atabılmek ıcın eger ben ımza atmak ıstemıorum dıyorrsan sen bılırsın ama bence gıt yol yakınjken saygılar

Dersi şimdi almanızda fayda var, bu tarz bir kurs uygulaması uzun yıllar önce yapılmıştı. Şimdi, tekrar başladı. Şu an aktif iken almanız yararınıza olacaktır. İmza yetkisi ile işiniz olmayabilir belki şu an için ama en azından ek olarak dursun, ilerde kullanabilirsiniz.

aslında hocam okulda almasan da bu dersı yarın bır gun emoya gıttınde sana bu dersi verecekler yanılmıyorsam 1 hafta bır egıtım goruyorsun tabı bu ımza atabılmek ıcın eger ben ımza atmak ıstemıorum dıyorrsan sen bılırsın ama bence gıt yol yakınjken saygılar

hayır emonun yüksek gerilim için eksik dersleri açma yetkisi bulunmamakta. smm asansör gibi seminerler düzenleme yetkisi vardır. ancak yüksek gerilim derleri alamayan bir mühendisin mezun olduktan sonra eksik dersleri kapatma şansı herzaman vardır. belirli ücret karşılığında üniversitelerde bu tür programlar açılmaktadır.

Sanırım almak gerekiyor imkan varken teşekkürler yorumlarınız için...

Acaba şu aralar başlayan bir kurs veya yazın EMO nun bir kurs açma programı falan var mı.Bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşlardan cevaap bekliyorum..

yüksek gerilim kurslarını genelde tedaş yapar eğer imkanın varsa şu anda kurs devam ediyor
erzincan
ankara
tahminimce şu an ikisi devam ediyor o kursu veren hocalardan yardım alabilirsin

Yüksek Gerilim için imze yetkisi veriyor mu bu kurs bizim hocaya sordum yok falan dedi orda birz işletmeye dönük biraz güvenlik birz topraklama falan anlatırlar dedi.Yüksek gerilim dersi için imza yetkisi falan değil dedi.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Geri