yöneticilerin dikkatine

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Son dönemde bir de bu yöneticiler neden cevap vermiyor modası başladı. Sayın üyelerimiz tekrar tekrar söylüyorum forum yöneticilerinin tek görevi forumun düzenini sağlamaktır. Yönetici alımında da bütün yöneticilerimize aynı şeyi söylediğimizden emin olabilirsiniz. Hiçbir yöneticinin 2x2=? sorusuna bile cevap verme yükümlülüğü yoktur.

Bir yönetici kendi ilgilendiği bölümün düzenini sağlar kural ihlallerine müdahalede bulunur ve yönetim toplantılarında forumun gelişmesi için fikirlerini söyler.

Neden FAST yöneticileri size hemen cevap veriyorda bizim yöneticilerimiz cevap vermiyor diye düşünürseniz FAST yöneticileri bu iş için para alırken bizim yöneticilerimiz tamamen amatör ruhla çalışıyor. Gerektiği zaman da üyelerimizden değil yöneticiler olarak bizim cebimizden para çıkıyor. Bu işten para kazanamadığımız için hayatımızı devam ettirebilmek için hepimizin ayrı ayrı işleri var. Zaman buldukça forumla ilgileniyoruz ve sorulan sorulara para karşılığı değil sadece içimizden geldiği için cevap veriyoruz.

Demem o ki biz sizin için düzeyli bir paylaşım ortamı hazırlarız gerisi siz üyelere kalmış birşeydir. Bir gün siz birine yardım edersiniz başka bir gün başka birisi size yardım eder. Bu forum böyle sürer gider...

Son düzenleme:
biz formumuzdan gayet memnunuz süper 1 numara TÜRKİYEDE TEK yapandan ,bulandan ,görevlisinden , yöneticisinden ,tüm aileden Allah razı olsun SEVENE CAN FEDA SEVMEYENE ELVEDA...

sayın uye arkadaslar her uyenın bır uzmanlık alanı mevcuttur vede bunu konulara cevap vermesıyle olcebılırsınız vede acıkcası ulkemızde hernedense schneider elektrık urunlerı ıle ılgılı bılgı fazlaca bulunmamakta vede fırma bu konuda ketum davranmaktadır ayrıca urunler yaygın olarak kullanılmamaktadır dolayısıyla bu konuda bılgı verememız dogaldır ben bıle bugune kadarkı surede sıemens omron fatek delta panasonıc mıtsubıshı plc lerle calısmama ragmen bır tane schneider plc kullanmadım vede komutlarını dahı bılmıyorum umarım konu anlasılmıstır.ayrıca zaten bızım sıte yetkılısı azraılın dedıgı gıbı sadece forum duzenını saglamak esas gorevımız .fakat aynı zamanda uye de oldugumuz ıcın sızın sorunlarınızı cozmeye calısıyoruz

inanın bu konunun uzaması beni üzdü.......

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum istatistikleri

Konular
128,316
Kullanıcılar
450,150
Son üye
Sqnax

Yeni konular

Geri