Wireless Anteni?

1 km mi buna gulerim benim kurdugum baa istasyonu tipi bir sey var iki adet dis mekan apsi bir adet 12 db omi anten ve bir adet 24 db parabol anten maksimum menzili acik alanda 52.6 km ve bu mevzil apnin arayuuzunden ayarlanabiliyo ornegin besyuz metre yada 52.6 kilometre bi ara fotoafini koyarim bilgi edinirsiniz her nekadar bana actigim konularda yardim edilmesede

A10 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Birde arkadasimiz 2.4 ghz demis dogru ama 5 ghz ustu calisan sistemlerde var daha kuvvetli 5.4 ghz galiba aklimda kaldgi kadariyla wirels iki sinyal grubunda calisir 2.4 ve 5.4 ghz

Öhhh' 52 km mi.Abi bana hemen yapımını öğretmen lazım fotolarla faalan birde kaç para???

Öhhh' 52 km mi.Abi bana hemen yapımını öğretmen lazım fotolarla faalan birde kaç para???

zu7ede6u.jpg
qydasune.jpg
haba8u9e.jpg
megu4aju.jpg

Ortalama bana 500 liraya mal oldu diyebilirim aplerin arayuzleri ingilizce mac filtreleme kulaniyorum boylece sifreyi bilse dahi izin vermedigin cihaz baglanamiyo komple diregin kaynaklari dahil ben yaptim bes kilometreden nokia telefon la baglandi arkadas 4 seviye sinyal kalitesiyle gerisini siz hesap edin

Bu ne anlama geliyor :S

Bu ne anlama geliyor :S

Android tablet bilgisayarla yaziyorum tpatalkta forumlara direk girip kolay yazabilicegin uygulama a10 da otomatik cikiyo tabletin islemcisi cortex arm 10 onu belirtiyor.

joker arkadaşım şu antenin bağlantısındanda biraz bahsedersan kullandığın malzemelerle berber sevinirim. slm

Bu forumdan ben istedigim cevaplari bulamiyorum ama kendim bildigim seye hemen yaziuorum bir haftadan beri bi motor baglantisi hakkinda bilgi istedim kimsenyazmiyor ben bilginin paylastikca yarali olabilecegine inaniyorum bu konuda sitemim var profilimden actigim konularda merdaneli camasir nmakinasinin baglantisi hakkinda cevap istedim kimse yazmiyor buraya cok bakan var bilen arkadas uazarsa cok sevinirim sistemin hakkinddada bilgi vericem birdahaki mesaja dostum saygilar

Forum istatistikleri

Konular
128,334
Kullanıcılar
450,178
Son üye
Esat YILDIZ

Yeni konular

Geri