Wireless Anteni?

Resime dikkatli bakarsaniz beyaz olanlar iki adet acces point harici gucleri yok evden modemden gelen eternet kablolariyla besleniyorlar iki ap, e iki kablo geliyo harici anten cikislari var resimde gorunen beyaz uzun olan 15 db omi direct anten aplerin birine o bagli 360 derece etrafa sinyal yayiyor ve , mevzili o kadar genis degil hertarafa ortalama besyuz metre. İkinci apde resimdeki canak antene benzeyen 24 db parbol anten bagli bu antenin apnin verecegi guce gore noktadan noktaya baglantida acik alanda 150 km mevzili var ayriyetten her iki apninde harici anten haricinde iclerinde gomulu 24 db lik antenleri var cihazlar kara soguga yagmura ve yildirima dayanikli haricen yildirim icin topraga kablo cekmeknicin kablo yeri var vidali web ara yuzunden kontrol edebiliyorsun ayni modem gibi kullanici adi ve sifre cihazlar degisik modlarda kullanilabiliyor bunlar access point=erisim noktasi , client=istemci' repeater=tekrarlayici sinyal alip kuvvetlendirici , biridge point to point ve point to mullti point= noktadan noktaya ve bircok noktadan noktaya olmak uzere saygilar...

A10 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Joker kardeşim , picle elektronik devre ile ilgili bir sorunun olursa özelden mesaj at istersen , hemen cvevap veririm. Bilgi paylaştıkça çoğalır , gerçekten emek veren insanlara destek sonsuz. Kolay gelsin.

Joker kardeşim , picle elektronik devre ile ilgili bir sorunun olursa özelden mesaj at istersen , hemen cvevap veririm. Bilgi paylaştıkça çoğalır , gerçekten emek veren insanlara destek sonsuz. Kolay gelsin.

Tabiki olur ben ciftciyim uzum kiraz ve zeytin ureticisiyim hayriyetten ilkogretim mezunuyum ama ogrenme kapasitemin yuksek oldugunu dusunuyorum babam vefat ettigi icin okuyamadim ama hazir devrelerle biseyler yapabiliyorum devre yapma ve programlamadan hic anlamam en fazla adaptor yapabiliyorum ama hazir devrelerle ve bu devreler uzerinde kucuk oynamalar yapip her sekilde montajini yaparim olaya severek bakiyorum arastiriyorum inceliyorum bildigim konudada bi elektironik muhendisiyle bile tartismaya girerim sagol bi sorunum olursa cekinmeden sana sorarim

A10 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Forum istatistikleri

Konular
128,338
Kullanıcılar
450,178
Son üye
Esat YILDIZ

Yeni konular

Geri