windows 10 64 bit işletim sistemine plc kurma?

windows 10 işletim sistemine plc kurma konusunda yardımcı olabilirmisiniz.

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Bazı uygulamalar windows ile uyumlu çalışmadığı için kurulum yapılamıyor. Güvenli modda kurulunca sıkıntı olmuyor.

**tt ile mobilden yazıyor...

ben windows 10 üzerinde ısp soft, step7 microwin, wpl soft programlarını kullanıyorum. Yükleme ve kullanma sırasında hiçbir sıkıntı ile karşılaşmadım. Sadece step7 microwin uygulamasını açarken sağ tıklayıp "yönetici olarak çalıştır" seçeneğiyle başlatmak gerekiyor.

Step7'yi kurarken farkli islem yaptin mi? Ben kuramadim bir turlu

Yo herhangi bir farklı işlem yapmadım. Birde sağ tıklayıp uyumluluk modunda çalıştır seçeneğini deneyin.

ben windows 10 üzerinde ısp soft, step7 microwin, wpl soft programlarını kullanıyorum. Yükleme ve kullanma sırasında hiçbir sıkıntı ile karşılaşmadım. Sadece step7 microwin uygulamasını açarken sağ tıklayıp "yönetici olarak çalıştır" seçeneğiyle başlatmak gerekiyor.

Bende denedim dediğiniz şekilde ama olmadı bende windows versiyon hatası veriyor devamlı.

Forum istatistikleri

Konular
128,354
Kullanıcılar
450,212
Son üye
salamakas

Yeni konular

Geri