wincc flexible 2008

duran_bey

Üye
arkadaslar wincc flexible 2008 hakkında bazı söylentilere göre 2008 versiyonunda hazırlanan dosyalar 2007 versiyonunda acılmıyormus.bu dogrumu acaba?

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
doğrudur. 2008 de yapılan projeyi 2007 versiyonunda açamadım.

WinCC Flexible 2008 SP1 de 2007 versiyonuna kayıt seçeneği var fakat hiç denemedim

arkadaslar tşk ederim bilgileriniz için. hemen kurup deneyecegim. bir sekilde farklı kaydet olayını cözmemiz gerek.

bunun nasıl yapıldığını biraz açarmısınız.ben 2008 de proje yaptımda arkadaşın pc sinde 2007 kurulu bunu çözmem gerekiyor.yardımcı olursanız sevinirim

Project menüsündeki "Save as Version" Tıkladığınızda program sizi yönlendiriyor.

Office Programlarında olduğu gibi düşük versiyondaki dosya yapısında kaydediniz. İyi günler

sayın tossun2008 ve mustbart.benim flexible da sorun muvar bilemiyorum gerek save as gerekse save as versiyon ları denememe rağmen versiyon 2007 de kaydet şeklinde bir yazı çıkmıyor.resim de de görüldüğü gibi.

Ekli dosyalar

• 05.10.rar
    194.4 KB · Görüntüleme: 63
ya arkadaşlar bana biraz yardımcı olabilicek birileri varmı acaba?

Forum istatistikleri

Konular
128,197
Kullanıcılar
449,975
Son üye
yamanelektronik2023

Yeni konular

Geri