Webclient ve Nvr adlı Cctv Programlarında Geçmiş İzleme?

NaheN

Üye
Merhaba Arkadaşlar.
1.jpg
2.jpg

Öncelikle buraya yeni üye olduğumu belirtmek ile beraber Ramazan ayınızıda kutlar, hayırlara vesile olmasını dilerim.

Bizim bulunduğumuz işyerlerine biri daha önceden var olmak üzere 2 adet internetten izlenebilir birçok kamera yerleştirildi.

Bunlar yerleştirilmeden önce kurulan programlar:

1) Advanced Ip Scanner,
2) Web Client,
3) Ve Nvr adlı programlar veya uzaktan ve internetten izlenebilen web taban sistemide diyebiliriz.

Sorunlarımı ise kısa ve öz şekilde belirtmek istiyorum.

1. Fotoğraftaki Nvr adlı kamera sistemini web tarayıcı üzerinden izlerken ''Bağlantı zaman aşımına uğradı'' diye hata verip admin paneline atıyor çoğu zaman.

Bizde tekrar şifre girip daha sonra IPC, Ana Akış, Ekstra Akış 1 ve Ekstra Akış 2 gibi seçenekleri (M) yapıp kameraların tekrar ekrana düşmesini sağlıyoruz.

Fakat burada geçmişi izlemek istediğimizde asıl sorun ''OYNAT'' sekmesine tıklarken tekrar aynı hatayı veriyor olmasıdır bazen.

Advanced Ip Scanner adlı programı açtığımda ise bazen fazla İp adresi görüyorum sanırım. Acaba mülk sahibi telefonuna bu uygulamaları indirip bazen izlediğinden Zaman aşımı ile Oynat sekmesinden admin paneline atması bundanmı kaynaklanıyordur?

İkinci sorum ise yine web tarayıcı üzerinden izlediğimiz 2. fotoğraftaki Web Client adlı programda geçmiş günlere nasıl bakacağımızdır. Arayüz basit gözüksede açıkcası endişelendirmektedir.

Acaba geçmiş günlere nasıl bakabilirim? Şimdiden çok teşekkür ederim.

Web Client programınıyanlıslıkla sildim,yardımcı olabılecek var mıdır acaba ?

Forum istatistikleri

Konular
128,189
Kullanıcılar
449,957
Son üye
sezercakmak

Yeni konular

Geri