Web sitesi ismi önerir misiniz?

YENİ BİR E-TİCARET(SAHİBİNDEN,N11,HEPSİBURADA,VS) SİTESİ KURUYORUM FAKAT HALA İSİM BULAMADIM İSİM ÖNERİR MİSİNİZ?

ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.

Nerede ise isim kalmadı aldılar çeşitli yönleri ile isim işini düşünmek gerek
Ürünün reklam sattirir .

Son düzenleme:
300 tlye kopmle site kurabilirsiniz. kurmak zor değil. zor olan yürütmek ve yaşatmak.
her gün hevesle öyle çok site kuruluyor ki
kendine güvenen ciddi yaıtırım yapan profesyonel yaklaşanlar bile çöpe gitti.
listedi.com vardı mesela.

hepsibizde.com --> demiştim ama varmış :) mühendislik firması...

hepsinibizdenal.com --> kullanılabilir ama isim ben bile sevmedim müşteri gözü ile bakınca.

Bir alışveriş sitesini öncelikle inceleyin biraz alış veriş yapın ve oradan daha iyisini tasarlayın isme çok takılmayın "EN11" :) mesela ve reklam giderlerinizi unutmayın: muhteşem cumalar , hayırlı cumalar gibi
Ve en önemlisi serverların alt yapısını düşünün tabi ki ilk başta küçük çaplı düşünebilirsiniz ama çabucak büyüyebilir (scaleable) olmalı.

Not: Tabi "EN11" ticari isim yasal olarak sıkıntı çıkartabilir mi onu hukukçulara sormak lazım...

hepsibizde.com --> demiştim ama varmış :) mühendislik firması...

hepsinibizdenal.com --> kullanılabilir ama isim ben bile sevmedim müşteri gözü ile bakınca.

Bir alışveriş sitesini öncelikle inceleyin biraz alış veriş yapın ve oradan daha iyisini tasarlayın isme çok takılmayın "EN11" :) mesela ve reklam giderlerinizi unutmayın: muhteşem cumalar , hayırlı cumalar gibi
Ve en önemlisi serverların alt yapısını düşünün tabi ki ilk başta küçük çaplı düşünebilirsiniz ama çabucak büyüyebilir (scaleable) olmalı.

Not: Tabi "EN11" ticari isim yasal olarak sıkıntı çıkartabilir mi onu hukukçulara sormak lazım...
Anladım tabi ki server burada aşırı bir önem taşıyor dediginiz gibi birden yükselme olabilir çünkü çagımızın getiri bu tamamen sanal ortama dönüşüyor herşey tavsiyeniz için teşekkür ederim

Forum istatistikleri

Konular
127,966
Kullanıcılar
449,612
Son üye
esperran

Yeni konular

Geri