visual basic le yapılmış 2 tane veri tabanlı hasta takip proğramı

gezz110

Üye
visual basic le yapılmış 2 tane veri tabanlı hasta takip proğramı olan varsa yardımcı olabilirmi veya yapabilirmi ben çok uğraştım yapamadım

bizde var istersen makul bir fiyata gndeririz

buyrun vbasicte yapılmış kodları

Dosya, Dosya Paylaşım Sitesinden Silindiği İçin Link Kaldırıldı.

arkadaşlar bana acil hastahane takip programı gerekiyo bilgisi olan varmı???

arkadaşlar banada pil test cihazı için CCS de ya da C de yazılmış program lazım pilin doluluk oranını LCD ekrana yazdıracam yardımcı olabilirmisiniz

Selam Dostlar...
vbasic 6.0 da yardıma ihtiyacım var.Yardımcı olabilir veya beni yönlendirebilirseniz çok memnun olurum.
vbasic 6.0 Uygulamamda formu 'ekrani kapla' tiklandiginda form üzerinde ki tüm textbox, label,listbox,panel vb.. varsa büyümesini daha dogrusu ekrani kaplayacak sekilde default haliyle hepsinin birbiri ile ölçeklenerek ekrani kaplamasini istiyorum bu nu nasil yapabiliriz,normalde denedigimde maximum size tikladigimda sadece form büyüyor textboxlar vb. ayni boyuta kaliyor ?
Simdiden tesekkürler..

--------------------------------------------------------------------------------

visual basic da öğretmen ler için bir ders proğramı yani derse girmek için bir ders proğramı yapmak istiyoruz ama nasıl yapacağımızı tam kestiremiyoruz. yada varsa elinizde yardımcı olursanız sevinirimmmm şimdiden tşk

Merhaba Arkadaşlar,

Uzun zamandır VB ( VS2008 de ) birşeyler yapmak istiyorum. Fakat yapacağım şey hem çok işe yarayacak hemde kullanıcısı ( Yararlanacak kişisi ) çok olacak. Yukarıdaki istekler bana fikir veriyor. Fakat detaylar az. arkadaşlar bu istekleriniz ile ilgili bir şablon veya taslak hazırlamanız doğtultusunda;
1-Ücretsiz,
2-Sınırlamasız,
3-Belli kodların paylaşıldığı projeler hazırlayabiliriz.

Yalnızca bu projelerin;
1-Tek bilgisayardamı ( Tek kullanıcılı )
2-Ağ üzerinde mi ( çok kullanıcılı )
3-Uzak server varmı? v.s gibi bilgilerinde belirtilmesi gerekiyor.

Saygılarımla,

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,992
Son üye
plaxo

Yeni konular

Geri