Vista'da Logo! 5.0 kurulumu için yardım

ykorkmaz82

Üye
Bilgisayarıma Windows Vista Ultimate kurdum.Arkasından Siemens Logo! V5.0 kurmaya çalıştım fakat her seferinde bir hata ile karşılaşıyorum.Logo!yu vistaya kurmak için ne yapmam gerekiyor ???

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
arkadaşım şu anda vistaya siemens'in hiçbir programını kuramazsın. ben adamları aradım böyle bir problemim var ne yapabilirim diye bana vista uyumlu program yılbaşından sonra çıkacak dediler. yalnız logonun versiyon 3 ü yüklemeye çalışırsan onu yükleyebilirsin ben denedim oldu adamlarada bunu söyleyince çok şaşırdılar artık yılbaşından sonrasını bekleyeceğiz boşuna arama

aynen dostum hiç ugrasma ben laptopa bastım xp baska yolu yok vista bizim kullandıgımız bir cok programa hata verior vista tam rezalet :mad:

Bilgisayarıma Windows Vista Ultimate kurdum.Arkasından Siemens Logo! V5.0 kurmaya çalıştım fakat her seferinde bir hata ile karşılaşıyorum.Logo!yu vistaya kurmak için ne yapmam gerekiyor

öncelilkle denetim masasından uyumluluk diye bir şey var onu dene belki olur genelde işe yarıyor zaten sana soruyor hangi versiyonda çalışıyor xp dersin o moda çeviriyor

arkadaşlar vista denetim masasında uyumluluk denen bir şey bulamadım ve s7 programını vistada bende çalıştıramadım

Logo 4.0kuruluyor fakat s7 200 vs. dİĞer programlar İÇİn sİemens henÜz bİr ÇaliŞma yapmamiŞ Çok bÜyÜk bİr stratejİk hata sanirim sene sonuna kadar Çikartirlar

murmur76 ' Alıntı:
Logo 4.0kuruluyor fakat s7 200 vs. dİĞer programlar İÇİn sİemens henÜz bİr ÇaliŞma yapmamiŞ Çok bÜyÜk bİr stratejİk hata sanirim sene sonuna kadar Çikartirlar

Microsoft hala stabil bir vista çıkarabilmiş degilki :mad: Siemenste ona göre adım atsın, sorun microsoft tarafında dolayısıyla siemens bekliyor...

arkadaşlar vista için çözüm:
önccelikle logo cd sini olduğu gibi sabit diskinizde bir yere kopyalayın.exe dosyasının kısa yolunu oluşturun ve masa üstünüze çıkartın
"D:\LSC V5.0.19\Windows\Tools\Application\LOGOComfort.exe"(exe dosyasının yeri.altı çizili kısım kopyaladığınız yere göre değişir.)
kısa yola sağ tıklayın ve yönetici plarak çalıştırı seçin.
ve işte karşınızda vista üzerinde logo.......
kolay gelsin...hayırlı projeler.

Forum istatistikleri

Konular
128,195
Kullanıcılar
449,971
Son üye
umutcelik

Yeni konular

Geri