virus uyarisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gezer77

Yönetici
Yönetici
Yönetici
uye arkadaslar icisleri bakanligi emniyet mudurlugunde gorevli olan vede meslektasimiz olan bir kisi tarafindan asagida sizinlede paylastigim vede aynen aldigim mail tarafima ulastirilmistir.tehditin buyuklugu ve vahimiyeti oldugunu dusundugumden dolayi burada paylastim.

ACİL UYARI:

ü BURAK U. kod adlı bir hacker rekor denemesi için tüm Türkiye’ de ki kullanıcıların adreslerini imha edeceğini söylüyor

ü Ve yapıyor onun için sakın listenize ''REA '' adlı bir msn adresi kabul etme artı tüm listendekileri uyar çünkü listenden biri kabul ederse sen de hacklenirsin.

ü Bir çok tanıdık kişinin adresleri hacklenmiş ben listemdeki herkese gönderiyorum.

AYRICA;

Ø MiCROSOFT VE NORTON SON DERECE TEHLİKELİ BİR VİRÜS KEŞFETTİLER .

Ø ŞİMDİLİK ONU ZARARSIZHALE GETİREBİLECEK BİR PROGRAM YOK.

Ø BU ViRUS 'MATRiX’ E HOS GELDiNiZ'ADI ALTINDA BiR PPS iLE GELiYOR .

Ø AÇTIGINIZ TAKDiRDE , 10 SANiYELiK BiR ÇİZGİ FİLMDEN SONRA 'HARD DiSKiNiZ BiTTi' DiYE BiR YAZI CIKIYOR VE ARTIK ÇOK GEÇ!.

Ø HARD DİSKİNİZ COKTUGU GİBİ , ADRES DEFTERİNİZ DE YOLLAYANIN ELİNE GEÇiYOR ,

Ø VE SİZİN İSMİNİZLE VIRÜS YAYIL MAYA DEVAM EDİYOR.

Ø BUNU ENGELLEMEK iÇiN ' LÜTFEN ' E-MAiL ' i ARKADAŞLAINIZA YOLLAYIN .

Ø BU VİRÜSÜN ADI : NWiN 27 VE FRANSIZ BiR HACKER TARAFINDANYAZILDI AMAN DİKKAT!!!!!,
'MATRİXE HOŞ GELDİNİZ YAZAN MAİLİ AÇMAYIN!!!!!!

Spam forward mesajlardan biri gibi geldi. Güvenilirliğinden emin olunmayan sitelere girmedikten sonra ve kullanılan msn adresi paylaşım sitelerine üye olunurken kullanılmadığı taktirde bir sorun olmayacağını düşünüyorum. Çok paronaya yaptıysanız internette linux dağıtımlarından biriyle gezin bulduğunuz dökümanları ortak paylaşım disk parçasına yükleyin sonra windowsa geri dönün veya dönmeyin. forza linux :) Türkiyedeki msn adreslerini bilmek çok saçma geldi. şimdi bi tane daha açsam mesela ondan da haberi olcak mıymış burakın :)

Spam forward mesajlardan biri gibi geldi. Güvenilirliğinden emin olunmayan sitelere girmedikten sonra ve kullanılan msn adresi paylaşım sitelerine üye olunurken kullanılmadığı taktirde bir sorun olmayacağını düşünüyorum. Çok paronaya yaptıysanız internette linux dağıtımlarından biriyle gezin bulduğunuz dökümanları ortak paylaşım disk parçasına yükleyin sonra windowsa geri dönün veya dönmeyin. forza linux :) Türkiyedeki msn adreslerini bilmek çok saçma geldi. şimdi bi tane daha açsam mesela ondan da haberi olcak mıymış burakın :)
sayin ct bu mesaj tarafimdan yuklenirken degistirildi.orjinal mesajda imza vede telefon numarasi var ve ayrica mesaj bana emniyet mudurlugunde gorevli bir arkadasim tarafindan ulastirildi.

"tüm Türkiye’ de ki kullanıcıların adreslerini "
kastedilen nedir? msn - hotmail mail adreslerimi?

"tüm Türkiye’ de ki kullanıcıların adreslerini "
kastedilen nedir? msn - hotmail mail adreslerimi?
aciklamadan msn adresleri kastedildigi vede direkt olarak harddisklerin hedef alindigindan bahsedilmektedir.bunlarla beraber baska sistemlere de ulasilacagi asikardir

Arkadaşlar bu tip mailler hatta bizzat bu spam mail aylardır ara ara farklı kişilerden bana gelir amacı da iletme tuşu ile iletilen maillerde biriken ve kullanılmakta olan mail adreslerinin reklam şirketlerine satılması için art niyetli kişiler tarafından toplanmasıdır. Bu mailleri ciddiye almayacağınız gibi ilet butonunu kullanarak mail adresinizde kayıtlı herkese iletmemenizi tavsiye ederim.

Arkadaşlar gerçek niyet ortaya çıkmış bulunmaktadır. Ben de bu tip maillerin dağıtılmaması taraftarıyım. Bu konunun uzamaması için de yoruma kapatıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,992
Son üye
plaxo

Yeni konular

Geri