Vavien anahtarla ilgili

teknik_54

Üye
ARKADAŞLAR 3 ANAHTARLI VAVİEN ANAHTAR TESİSATI VAR. SORUN ŞU : KORİDOR BAŞINDAN ANAHTARA BASINCA LAMBA KISIK YANIYOR SONDAKİ VEYA ORTADAKİ ANAHTARDAN BASINCA LAMBA CANLI YANMAYA BAŞLIYOR. BAŞTAKİ ANAHTARI KAPADIĞIMDA ORTADAN ACIYORUM AYNI ARIZAYI YAPIYOR FİKRİ OLAN VARSA LÜTFEN ***@*** ADRESİNE ACİL CEVAP YAZMASINI RİCA EDİYORUM

Moderatör tarafında düzenlendi:
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Fikir çok da siz ne deneme yaptınız hiç anahtar söktünüz mü? söküpte şurda şu burda bu var diye yazmanızı beklerdim, veya 1 ile 3 ün yerini değiştirdim sorun aynı, vida gevşekti sıkıştırdım sonuç aynı ...

sizin sisteminiz 2 vaiyen bir deviyatör ile çalışan sistem çizimi autocad ile yapıp atayım sistemi kontrol et hatayı bulursun sanırım DEVİYATOR.jpg

- - - Updated - - -

UMARIM OLMUSTUR İLK PAİNT ÇİZİMİM

Acaba ben de ilk mesajı yazmayıp böyl küçük resim mi ekleseydim, yardım etmek ister gibi görünse miydim? :D

Elinle kağıda çizip fotoğrafını çek buraya yükle daha kolay olur.
Evet, katılıyorum en basit yöntem budur tabi yazınız okunaklıysa bir de çok küçük yazmayın ;)

ARKADAŞLAR 3 ANAHTARLI VAVİEN ANAHTAR TESİSATI VAR. SORUN ŞU : KORİDOR BAŞINDAN ANAHTARA BASINCA LAMBA KISIK YANIYOR SONDAKİ VEYA ORTADAKİ ANAHTARDAN BASINCA LAMBA CANLI YANMAYA BAŞLIYOR. BAŞTAKİ ANAHTARI KAPADIĞIMDA ORTADAN ACIYORUM AYNI ARIZAYI YAPIYOR FİKRİ OLAN VARSA LÜTFEN ***@*** ADRESİNE ACİL CEVAP YAZMASINI RİCA EDİYORUM

Sayın Hasan Bey,

Lütfen sorunu nasil cozdugunuzu anlatir misiniz?

Saygilarimla

Moderatör tarafında düzenlendi:

Forum istatistikleri

Konular
128,229
Kullanıcılar
450,020
Son üye
onur3647382

Yeni konular

Geri