Uzaktan Kumandalı araba kontrol kartı

Tuncaytr

Üye
Arkdaşlar hayırlı forumlar dilerim elimde rastar diye bir rc araba var kontrol kartı çalışmıyor arada hareket ediyor temasızlık var gibi 1 keere tık gidiyor sonra gidiyor sorunun nerede olduğunu anlayamadım nasıl bir yol izleyebilirim fazla bu konulara hakim değilim elimden azda olsa geliyor. hatayı bulamadım yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim

1697997152795.jpeg
1697997216043.jpeg

Soketlerini kontrol ettiniz mi?Temassızlık olasılığı var.

Soketlerini kontrol ettiniz mi?Temassızlık olasılığı var.
temassızlık söz konusu değil dün deneme yanılma yaptım ileri geri çalışıyor sağ sol yapınca gidiyor daha çalışmıyor bu parçadan nereden bualabilirim alıcı verici olarak aliexprs den nasıl bişey almam lazım

Elektronik kartınızı ehil bir tamirciye götürerek cüzi bir meblağa tamir ettirin lütfen.

bu alanda bilgili kimse yok sanırım =)

güzel insan, ölçüm yapmadan arızayı nasıl bileceğiz? gözle görülen bir bileşen arızası görünmüyor. bu ölçüm yapacağız demektir. belki de bataryası ölmüştür. başka batarya ile denediniz mi?
6x 1.5 v pil ile çalışıyor onun yerine elimde lion batarya var onun ilede çalıştırıyorum benim aklıma gelen alıcı verici önerisi uygun fiyata alıp değiştirmek bana daha mantıklı geliyor kart ile uğraşıp arızayı yaptırabileceğim elektonikçi yok vaktim kısıtlı ben böyle düşünüyorum

Batarya soketini kontrol edin.

8mphxn5.jpg

Forum istatistikleri

Konular
128,191
Kullanıcılar
449,964
Son üye
lelaxi

Yeni konular

Geri