Uzaktan Kumanda kopyalama

Arkadaşlar merhaba,

Bu foruma ilk sorum. Elimde olan 2 farklı kumandayı kopyalamak istiyorum, acaba bu kumandaları nerede kopyalatabilirim? Bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim. Bunları kopyalatabileceğim elektronikçi, anahtarcı... ne varsa işimi görür. Kumandaların fotoğraflarını internetten buldum ve sizinle paylaşıyorum.

Saygılarımla

Yönetici Notu: Paylaşılan fotoğraf, fotoğraf paylaşım sitesinden silindiği için kaldırılmıştır.

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Devreleri görmek gerek, açıp fotoğraflarını ekleyebilseniz daha iyi olurdu

Kumandalar 433KHz RF kumanda ise sistemde demultiplexer entegresi ile kodlama yapılmış olabilir.

Ankara da Konya Sokakta rahatlıkla kopyalatabilirsiniz..

şuan için fotoğraflarını çekemiyorum fakat istanbul da kopyalatabileceğim bir yer var mı acaba?

Fotografları nerden aldınız bilmiyorum ama , rolling code kumanda onlar ve bizde zaman zaman kullanıyoruz. Kumanda kopyalatma 25-30 TL civarında , muhtemelen kumandanın fiyatıda o civarlardadır eğer sizden çok fahiş fiyatlar talep ediliyorsa , mesaj atın yardımcı olmaya calisayım. Aynı fiyat ise kopyalatmanın anlamı yok, kopya kumanda orjinali gibi uzun mesafe çalışmayacak muhtemelen.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,349
Kullanıcılar
450,193
Son üye
Kronoss

Yeni konular

Geri