UPS Sesli Uyarı ve PC Restart

Evet buldum. Bu sayfada alttaki tabloda anladığım kadarıyla, ya Aşırı Yük. Ya da Düşük Akü gibi gözüküyor. Bu ses anlık belki 1 saniye kadar geliyor ve daha sonra gelmiyor. Zaten o sırada da PC Yeniden Başlatıyor kendi kendini.

Tam olarak Şebeke kaynaklı bir şey ise eğer, şunun gibi bir şey alsam Çözüm oluşturur mu?

https://www.viraelektrik.com/cata-c...uAEL-2prra3V_nP-ly_F7DQXkf1PvfnRoCc1EQAvD_BwE
akülerini yenile. 1,5-2 yıllık aküler şarj döngülerini tamamlamışlar demektir.

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
akülerini yenile. 1,5-2 yıllık aküler şarj döngülerini tamamlamışlar demektir.
Sistemi boşta kullanırken bu sorun oluşmamıştı. 2 defa oldu ve iksinde de Oyun içerisindeyken gözlemledim.

Peki şu an UPS' yaklaşık 6 saat kadar bir süredir Prize takılı ve arkasına herhangi bir cihaz bağlı değil. Bu süre yeterli mi acaba Akünün dolması için?

Ayrıca hangi model akü almam gerekli bu UPS için acaba? Bilgi verir misiniz?

Sistemi boşta kullanırken bu sorun oluşmamıştı. 2 defa oldu ve iksinde de Oyun içerisindeyken gözlemledim.

Peki şu an UPS' yaklaşık 6 saat kadar bir süredir Prize takılı ve arkasına herhangi bir cihaz bağlı değil. Bu süre yeterli mi acaba Akünün dolması için?

Ayrıca hangi model akü almam gerekli bu UPS için acaba? Bilgi verir misiniz?
ölü akü, ölü aküdür. döngüsü bitmişse eskilerin deyimiyle şap sürsen olmaz. ups kötü yola düşmediyse aküleri değiştir. ayrıca üzerinden çıkan akülerin üzerindeki bilgiler sana fikir verebilir. upsi açtığında aküleri gören sensin. ben değil.

ölü akü, ölü aküdür. döngüsü bitmişse eskilerin deyimiyle şap sürsen olmaz. ups kötü yola düşmediyse aküleri değiştir. ayrıca üzerinden çıkan akülerin üzerindeki bilgiler sana fikir verebilir. upsi açtığında aküleri gören sensin. ben değil.
12V 9 Amper olarak belirtilmiş UPS teknik özelliklerinde.

Şunu alsam uygun omur sanırım;

https://www.google.com/aclk?sa=l&ai...hUKEwja49PP_puBAxVOR_EDHZdtDZwQww8I_Qg&adurl=

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,193
Kullanıcılar
449,968
Son üye
ibrahimkalebayir38@gmail.

Yeni konular

Geri