UNİGRAPHİCS NX

bydesinger

Üye
Merhaba arkadaşlar;

Dikkat ettimde Unigraphics NX ile ilgili herhangi bir konu başlığı göremedim.Oysaki sektörde çok sıklıkla kullanlılan 3D dizayn proramı özelliği taşıyor.
Talep halinde program ile ilgili detaylı bilgi , video ve döküman ekleyebilirim.
Program hakkında bilgi alışverişi yapmak isteyen arkadaşları konu başlığı altında buluşmaya davet ediyorum.
Saygılar.

Unigraphics NX 3D modellemede çok ii haklısın belki ama piyasada ne yazıkki çok tutulmuyo çünkü çok pahalı.. Onun yerine solidworks daha geçerli dostum.

Evet solidWorks güzel bir program.Ancak bütün devler Catia pahalı olduğu için Unigraphics e geçiş yapmış bulunuyor.Aslında kombine paket olarak solidWorks ten daha profesyonel bir program.
Solidworks un yeri ayrı Ugs nx in yeri ayrı :) teşekkür ederim.

video ve dökümanlanrınızı bekliyorum

güzel bir konuya değinmişsin. kendim solidworks kullanıcısıyım ama solidworks ve ug kıyaslanamaz bile. şu anda istediğiniz havacılık sektörüne gidin unigraphics'ten başkasını kullanmazlar. ug nx6 kullanıyorum program ve eğitim videoları şu anda elimde mevcut

program denendi kesinlikle çalışıyor ama eğitim videoları hakkında bişey diyemem çünkü hiç bakamadım. programın linklerini verebilirim ama alıntı

arkadaşım dokümanları paylaşırsan çok sevinirim birde nx hangi versiyonunu tavsiye edersin şimdiden teşekkürler bekliyorum

nx dökümanlarını paylaşırsan çok sevinirim

bana nx 7.5 lazım link verebilirmisin

kesinlikle nx ile ilgile video ve dökümanları bekliyorum . teşekkür ederim

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Geri