Tuvalet mi klavye mi daha temiz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İngiltereyi, Almanyayı gördüm. Türkler kadar pis bir millet tanımıyorum

[size=10pt][size=10pt]Bende ingiltere ,italya ve daha birçok ülke gördüm onlar kadar pis insanlarıda görmedim. Aramızdaki tek fark onlar akşam yaptıkları pislikleri sabaha kadar temizlemeleri.Yoksa ne kadar pis oduklarını sende görebilrdin. belliki ingiltere veya almanyada akşam sokağa çıkmamışsın.veya aralarında fazla bulunmamışsındır.İnsanları yargılarken bazı toplulukların yaptıklarını millette mal etmezsek aslında daha mantıklı olur. Her milletin pisi ve temizi var.öncelikle mlletimize güvenmeyi öğrenmeliyiz haksızmıyım???[/size][/size]

NOT:Bu konuyuda neden milletimiz pis diye bir sonuç çıkardın. onuda anlayabilmiş değilim

:)

Ne kadar da alıngan olmuşsunuz.İngiltere de otobüse binmişsinizdir.Türkiyede de.Hangisinden bir an evvel inmek istersiniz.

Tabiki ter, ayak, ağız, yiyecek kokan pis türk otobüsünden...

Eleştirmediğimiz için doğruyu sadece dışarıda görerek uygulamaya çalıştığımızdan dolayı türk toplumu hem sosyal hem de teknik konularda geri kalmıştır ve bu kafayla geri kalmaya mahkumdur.

[size=10pt]Arkadaşlar bu konu amacından sapmış durumdadır.Lütfen konu dışı yorumlarda bulunup polemiğe yol açmayalım.Birbirimizi rengide etmenin ve kırmanın kimseye faydası yok.Konu dışı yorumlar tarafımdan silenecektir.Sitenin amacına uygun, Enerjimizi teknik konularda harcayalım Lütfen.[/size]

elbette klavye daha temiz. özellikle benim klavyem, basınçlı havayı tutunca bakteri falan kalmaz:) tuvaletten bulasabilecek hastalıklar daha fazla hayati önem tasıyor ayrıca.

Temizlik iman gelir...
Begin
ClrScr; ;D
End.

Ha bu arada popüler haberleri bir yerlerden bulup buluşturup copy/paste haber yapmayın arkadaşlar
Bu haberi ben Internet' de radyo dinlerken duydum ( ki onlar da copy/paste habercilik yaptılar) bilinmeyen bişi değil
Temizlersen / temizletirsen temiz kalır dokundukça saç kirpik kepek böcük !! vs.. girmesi gayet doğal.

HansAndersan arkadaşımızın haklı olduğu yer de var haksız olduğu yer de var.
Şahsen otobüs tren gibi toplu taşımacılık yapan yerlerde ne yazikki koku oluyor.
Temiz toplum temiz ülke ve böylelikle "teknik anlamda beyni doğru çalışan" bireyler oluşması kolaylaşıyor.
Şahsım adına diyebilirim ki işe gelirken minibüs'e bininceye kadar yerdeki tükrük ve beyin mukozası görmediğim gün yok.
Türk milleti temiz kalpli bir millet içi temiz olması dışının kirlenmesine izin vermemeli.....

Konunun ne hikmetse Türk Milleti ile bağdaştırılması hüzün vericidir.

HansAndersen ' Alıntı:
İngiltereyi, Almanyayı gördüm. Türkler kadar pis bir millet tanımıyorum

Nasıl olur da Türk' ler kadar pis bir Millet tanımıyorum diyebiliyorsunuz ? Neye göre, kime göre ? Eleştiri yazısı yazıyorsanız, bunu rastlantılarınıza hitaben yazın, Genel olarak Türk Milletine böyledir demek saygısızlıktır.

Şunu hatırlatayım ki ;

Türk sadece dört harften ibaret bir kelime değildir. Türk bir tarihin, kahramanlığın, cesaretin, asaletin, doğruluğun, dürüstlüğün, adaletin, medeniyetin, ahlakın, inancın ve güçlü bir milletin adıdır. Türk' lük bir tabela ismi değildir.

Türk bir destanın, bayrağın, cumhurriyetin, şanlı bir geçmişin onur ve gururudur.
Vatanı için, bayrağı için, aziz bildiği değerleri için ölümün adıdır Türk.

Konu Kilitlendi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,349
Kullanıcılar
450,192
Son üye
berke66

Yeni konular

Geri