TurkCIZIM CAD & OG "Elektrik Proje Çizimi İçin Özelleştirilmiş CAD Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Syn paskomya öncelikle muhteşem ilgi alaka ve yardımların için teşekkür ederim. Ama bence üslup konusunda sıkıntıların var sanırım. Amacımız formda tartışmak ve doğru yararlı bilgilere ulaşmak. İnsanlara üst perdeden konuşarak ve ego tatmin etmek için yer burası değil. Şimdi program konusuna gelecek olursak birkaç yerde bu programı kullanan SMM li elektrik proje firmaları kullandığını gördüm. Zamanında temin etmişler kullanıyorlar. Programla alakalı soru sorduğumda kapalı kutular. Söz konusu programı da o nedenle sordum. Sormamım amacı farklı bir crack dosya uzantısı varsa temin edebilir miyiz diye. Bu nedenle bence agresif davranmayın erken yaşlanırsınız maazallah Syn paskomya....
crack sorarak en başta kaybettiniz, forumumuzda warez yasaktır. hani o adamlar kullanıyorlar ya yeterinden fazla kolay olduğu için başkalarıyla paylaşmıyorlardır veya, yasal bir sıkıntıları vardır. . bir de üslup olayına fazla takılmayın. ben insanların akıl süzgecini kullanıp, mantıklı düşündüklerini kabul ederim. ama ben kevgir kullandığım için benim kafa iyi çalışmaz

crack sorarak en başta kaybettiniz, forumumuzda warez yasaktır. hani o adamlar kullanıyorlar ya yeterinden fazla kolay olduğu için başkalarıyla paylaşmıyorlardır veya, yasal bir sıkıntıları vardır. . bir de üslup olayına fazla takılmayın. ben insanların akıl süzgecini kullanıp, mantıklı düşündüklerini kabul ederim. ama ben kevgir kullandığım için benim kafa iyi çalışmaz
Şu an söylediğinizle kendiniz çelişiyorsunuz. "

"34.post, Adamlar programı geliştirmeyi bıraktılar uzun yıllardır. Onun için satın alman mümkün değil maalesef. olmayan kütüphaneden neyi nasıl okuyacaksın merak ettim. ben birazcık kalınım da. yani senin anlayacağın desteği yok."

bu postu siz yazdınız . Sonuçta kapalı bir programı yani artık kullanılmayan bir program. Yasal takibi 5 yılın üzerinde ise ve global olarak ulaşılabilir paylaşılabilir ile zaten TMPK (eski adı Türkiye Patent Ens.) de bulunmayan bir program. Ayrıca program motoru Autocad in kullanıcılar için bedava olan VBA sı ile yapılmış. Yanı kısmen ana program motoru ücretsiz. Umarım bu yazdıklarımla Crack konusunda neyi kastettiğimi anladınız. Ayrıca bence kevgir ile krom ile uğraşmanız yine söylüyorum erken yasta dert ve kederi beraberinde getirir. yine belirteyim üslup gerçekten çok önemli. Bu platformdaki üyelerin bir birine öğretmen olduğunu sanmıştım , fakat sizi gördükçe birine birşey öğreterek fayda sağlamak yerine bildiği bir konuda insanlarda egomanya kurmaya çalışan biri olarak görüyorum. Bu üzücü. Syn paskomya insanlar iyidir. İyilikte iyidir. Saygılarımla...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum istatistikleri

Konular
128,119
Kullanıcılar
449,823
Son üye
bulday

Yeni konular

Geri