TurkCIZIM CAD & OG "Elektrik Proje Çizimi İçin Özelleştirilmiş CAD Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu programı lisanslı nasıl temin edebilirim arkadaslar

Merhaba

TurkCİZİM yazılım programı firması web adresi nedir ?

Eğer bu web sitesi ise http://www.turkcizim.com ölü site
Alan adı boşa düşmüş web broker ( web komisyoncusu ) satışında .

TurkÇİZİM Lisanslama yazılımı koruması fos çıkmış ( kırılması fazla sürmemiş ) , herhalde baş edemedi yazılımı geliştirmeyi durdurdu .
Belkide lisans korumayı şeklini değiştirerek ve artırarak yeni ad ile piyasaya çıkacaktır .
Böyle bir durum varsa hayırlı olsun !!!
Yazılım koruma burası TÜRKİYE diyoruz ya zor . ( Beleşlik )
Ama şu var ülkenin vermiş olduğu kazanca bağlı olarak satış fiyat olması ile sürümden kazanç ve başka yollara itmesine genel olacaktır .

Kolay Gelsin .
Not : Eğer , Tamanem yazılımı firma bırakmış ise yazılımı full olarak açması Türkiye için kazançtır ve diğer yola sapan şahislar içinde günaha girmemiş olur .
Sayğılarımla...

Kolay Gelsin . Sağlıcakla Kalın .

Programın geliştririlmesi durduruldu ve firma sahipleri artık uğraşmıyor. Bu haliyle bile gayet iş görüyor ama birkaç eksiklik var onları tamamlayıp bıraksalarmış güzel olurmuş.

Arkadaşlar bu programı nasıl bulabilirim. Lisanslı kullanmak istiyorum
Bu program yok artık ben 4-5 yıl önce lisanslı almıştım ve hala kullanıyorum tabi biraz eksiklikler var onuda autocad de tamamlıyorum.

İç tesisat için AutoCAD in 2015-16 sürüm leriyle uyumlu mu acaba

Elektrik Cad nasıl verim li mi

Turkcizimdeki hatalar giderilmiş olsaydı Elektrikcad den çok ama çok üstün bir program. Elektrikcad de güzel bir program fakat komple bir program değil. Hala kolon şemasını elle yaptırıyor sana. Bu yaz Dinç Mühendisliğin Etrcad diye bir program var ve bu program videolarındaki gibiyse şayet hiçbir programa ihtiyaç olmadan bütün projelerinizi hesaplarını kolayca yapabileceksiniz.

Etrcad in kapsamı nedir ağ+OG profil?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum istatistikleri

Konular
127,959
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri