Turbo fırın sigorta attırması

kardeşim s.a.
hiç boşuna uğraşma aldığın rezistansın kalitesi düşük olduğu için gövdeye kaçak direnci düşük ondan KAR 'nin atmasına neden olmaktadır.Rezistansı orijinal olarak alıp takarsanız sorun ortadan kalkar temini konusunda sıkıntı yaşarsan beni ara (tel: 0536 462 18 59) yardımcı olurum.
Anladım..Teşekürler..Görünen o ki yetkili servisleri araştırcaz..

Teşekürler..Bu bölümü inceledim..sanırım alet eksikliği nedeniyle bir yere kadar gidebileceğim ben..Rezidansın kalitesini tespit etme şansım sınırlı..Şuan sadece rezidansın üzerinde yazan değerlerden hesapladığım kadarıyla eski rezidansın direnci 23 yeni rezidansın 22..Eski REzidans 2100w yenisi 2200w..

Anladım..Teşekürler..Görünen o ki yetkili servisleri araştırcaz..

Teşekürler..Bu bölümü inceledim..sanırım alet eksikliği nedeniyle bir yere kadar gidebileceğim ben..Rezidansın kalitesini tespit etme şansım sınırlı..Şuan sadece rezidansın üzerinde yazan değerlerden hesapladığım kadarıyla eski rezidansın direnci 23 yeni rezidansın 22..Eski REzidans 2100w yenisi 2200w..
kardeşim dediğim gibi orijinal rezistans alıp değişeceksin çözüm bu piyasada satılan rezistansların koruma dirençleri düşük olduğu için KAR atmaktadır.Temin noktasında sıkıntı yaşarsan beni ara yardımcı olurum.

kardeşim dediğim gibi orijinal rezistans alıp değişeceksin çözüm bu piyasada satılan rezistansların koruma dirençleri düşük olduğu için KAR atmaktadır.Temin noktasında sıkıntı yaşarsan beni ara yardımcı olurum.
Tamamdır..Teşekkürler..İhtiyacım olduğunda sizinle irtibata geçicem..

Merhaba arkadaşlar.
Yeni aldığım ferre ankastre fırınım ilk kurulduğu gün fırının sıçaklığı ortalama 80 dereceye yükseldiği zaman kaçak akım rölesini attırıyor. servisci arkadaş rezidans nemli olduğu icin yapar dedi 2 gün geçti hala düzelmedi ne yapmam gerek bilgi verirseniz sevinirim

Merhaba arkadaşlar.
Yeni aldığım ferre ankastre fırınım ilk kurulduğu gün fırının sıçaklığı ortalama 80 dereceye yükseldiği zaman kaçak akım rölesini attırıyor. servisci arkadaş rezidans nemli olduğu icin yapar dedi 2 gün geçti hala düzelmedi ne yapmam gerek bilgi verirseniz sevinirim

Rezistansınızda imalat hatası var gibi görünüyor. Kaçak var. Değişmeli. Bu konuda servise ve ilgili firmaya ısrarcı ve kararlı şekilde yaklaşın. Çözüm odaklı olmaları yönünde baskı yapın.

Forum istatistikleri

Konular
128,119
Kullanıcılar
449,824
Son üye
Lecterer

Yeni konular

Geri