Tuncmatik 3kva Code 26

f.bilir

Üye
Öncelikle herkese merhaba,
Tuncmatik 3kva var elimde akü %98 şarj olunca 88v değerine ulaşıyor code 26 hatasına düşüyor diğer bütün fonksiyonlarda arıza yok çalışıyo makina ama şarj %98e ulaşınca bu hataya düşüyo anca kapatıp açınca düzeliyor biraz aküden kullanıyorum sonra geri bypass moduna alıyorum aynı. Eski aküleri değişince oldu. Bidaha değişim yaptık gene aynı. Bu sorunla karşılaşan varmı? Code 26 nın anlamı Şarj voltajı çok yüksek yada şarjör arızalı yazıyor.

kesmez

Profesyonel Üye
Değiştirdiğiniz aküler aynı tip değilse şarz voltajları biraz fazla yada azsa belki bundan yapabilir. çünkü birkaç tane seri akü kullanırsan aradaki fark artacaktır.
tunçmatiğe bir mail atabilirsiniz belki yardımcı olurlar.

Konu Sah
F

f.bilir

Üye
Değiştirdiğiniz aküler aynı tip değilse şarz voltajları biraz fazla yada azsa belki bundan yapabilir. çünkü birkaç tane seri akü kullanırsan aradaki fark artacaktır.
tunçmatiğe bir mail atabilirsiniz belki yardımcı olurlar.
Hepsi aynı tipte uygun aküler. Bugün kontrol edeceğim malzemeleri arıza aramaya başlayacağım.

kral kobra

Profesyonel Üye
Şarj gerilimi 88v mu oluyor? kaç akü var? ve nasıl bağlı? bağlantı hatası yapıyor olmayın.

Öncelikle herkese merhaba,
Tuncmatik 3kva var elimde akü %98 şarj olunca 88v değerine ulaşıyor code 26 hatasına düşüyor diğer bütün fonksiyonlarda arıza yok çalışıyo makina ama şarj %98e ulaşınca bu hataya düşüyo anca kapatıp açınca düzeliyor biraz aküden kullanıyorum sonra geri bypass moduna alıyorum aynı. Eski aküleri değişince oldu. Bidaha değişim yaptık gene aynı. Bu sorunla karşılaşan varmı? Code 26 nın anlamı Şarj voltajı çok yüksek yada şarjör arızalı yazıyor.
Aynı sorun benim cihaZda mevcut,siz sorunu çözebildinizmi?

Sponsor Bağlantı

Forum istatistikleri

Konular
106,048
Kullanıcılar
394,132
Son üye
Ogrenicii

Yeni konular