TRIMBOX ve GNDSeries TEK YETKİLİ BAYİLİK VERİYOR

akbasoglu

Üye
TRIMBOX VE GNDSeries TEK YETKİLİ BAYİLİK VERİYOR
2007
yılından bu yana, 12 yıldır kesintisiz ve özveri ile birçok kamu ve özel şartnamede yerini alarak bugünlere getirdiğimiz Trimbox markamız adı altındaki aşırı gerilim sönümleyiciler, yeni nesil parafudrlar ve nötr-toprak stabilizatörlerinin Ülkemizde ve Dünya’da satış haklarını tabana yayarak yetkili sıfatıyla paylaşıma açıyoruz.
Başta Cumhurbaşkanlığı olmak üzere, Aselsan, Tübitak gibi kamu teşebbüsü teknoloji firmalarından, Vodafone, TUV istasyonları gibi uluslararası firmalara çözüm sağlayan Trimbox ve GNDSeries markalı ürünlerimizle, o gün bu projeleri yapan ve yayan bayilerimiz gibi şimdi sizin yaymanızı ve bu haklı gururu birlikte yaşamamızı bekliyoruz.
Ülkemizde 81 il ve 957 ilçenin gerekli büyüklük ve özenini görebildiğimiz 500 yerel bayiliğinde aranan şartlar;
  • İnsanların can kayıplarını engellemek adına en son kişiye ulaşana kadar çalışma azmi ve kararlılığı,
  • Elektrik gibi hayatımızın olmazsa olmazı olan bir enerji türünün kontrol edilerek zararlarını engellemenin, ülke ekonomimiz açısından yıllık 2 Milyar USD’lık bir kaybın önüne geçebilmesi ile sağlayacağı katma değer bilincinin paylaşılması,
  • Yapılacak ihracat ile ülkemize kazandırılacak dövizin, kalkınmamıza sağlayacağı fayda bilincinin paylaşılması.
İçinden geçtiğimiz dönem gösteriyor ki üretim olmadan, sadece ihtiyacımız olan ürünleri ithal etmemizin ülke ekonomisine faydasından çok daha fazla zararı olmaktadır. Bu bilinçle asli işimiz olan üretim ve AR-GE faaliyetlerimizi daha sağlıklı bir zemine oturtabilmek adına aldığımız bu karar ile hedefimiz, bayilik oluşturulan yerlerde hemen olmak üzere, 1 Ocak 2020 tarihinde son kullanıcı satışlarımızı sonlandırmaktır.
Yetkili bayilik ile ilgili ekonomik şartlar her bütçeye uygundur ve yetkili bayi olunan bölgede satış yetkisi sadece o firmaya aittir. Web sitemizde yayınlayacağımız bayi, çevresindeki tüm mecralara ürün satabilmekte ve başta elektrik ve güvenlik malzemeleri satan bayiler olmak üzere tüm müşteriler kendisinden almak zorunda kalacaktır. Kamu ve kurumsal satış kanallarının genel merkez alımları dışındaki tüm satışlar böylece yetkili bayiye terkedilecektir.
Markanın satışını yapan hali hazırda 2000 civarındaki satış noktasının, 500 adet ile sınırlandırılarak, markanın bölgesinde sahibi olunması ile yapılacak eylem tam manasıyla tabana yayıldığında 2013 yılında olduğu gibi güçlü ulusal TV reklam kampanyaları ile adeta bir fırsata dönüşmesini beklemekteyiz.
Tek yetkili bayinin İlçesine göre aylık 1.000-3.000TL aralığında ürün karşılığı sorumluluğu bulunmaktadır.
Daha detaylı bilgi için 444 38 59 numaralı çağrı merkezimizi arayabilir veya
https://trimbox.com.tr/bayilik-basvurusu
linkine tıklayarak oluşturacağınız veriler üzerinden biz sizi arayabiliriz.
Saygılarımızla;
YURTTAŞ HOLDİNG A.Ş

Ekli dosyalar

• YETKİLİ BAYİLİK.jpg
    YETKİLİ BAYİLİK.jpg
    147.2 KB · Görüntüleme: 23
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Bu konuda ben bir soru sormak istiyorum . Cihazın ilk üretildiği formatla şu an ki elektriksel yapısında bir değişiklik var mı ? Gördüğümüz kadarıyla herhangi bir ayar-test-kurma gibi bir düğmesi şu an gözükmüyor . Bu bir eksiklik değil mi ?

Bu konuda ben bir soru sormak istiyorum . Cihazın ilk üretildiği formatla şu an ki elektriksel yapısında bir değişiklik var mı ? Gördüğümüz kadarıyla herhangi bir ayar-test-kurma gibi bir düğmesi şu an gözükmüyor . Bu bir eksiklik değil mi ?

Değerli forum yorumcusu;
Buradaki konu, ürünlerin bayilik kanalının tek yetkili şeklinde temsili olduğundan, teknik veya teknik olmayan diğer konulardaki fikir, soru, görüş ve önerilerinizi 4443859 numaralı çağrı merkezimizden ya da [email protected] mail adresinden sormanız durumunda size daha sağlıklı ve detaylı bilgi verilebilecektir.
Herhangi bir polemik oluşmaması adına sorunuza cevap veremediğimiz için tekrar özür diler, ilginize teşekkür ederiz.

Değerli forum yorumcusu;
Buradaki konu, ürünlerin bayilik kanalının tek yetkili şeklinde temsili olduğundan, teknik veya teknik olmayan diğer konulardaki fikir, soru, görüş ve önerilerinizi 4443859 numaralı çağrı merkezimizden ya da [email protected] mail adresinden sormanız durumunda size daha sağlıklı ve detaylı bilgi verilebilecektir.
Herhangi bir polemik oluşmaması adına sorunuza cevap veremediğimiz için tekrar özür diler, ilginize teşekkür ederiz.
Estağfurullah . Bağcıyı dövmek gibi bir kastımız hiç olmadı . Derdimiz üzüm yemek inşallah .

1. Web sitenizde mevcut bayiliklerin bir listesi yok.
2. Bayilerin satış fiyatları ülke çapında sabit mi yoksa her bayi serbestçe fiyat belirleyebiliyor mu?
3. Toptan satış fiyatlarınız sabit mi, yoksa alım sayısına göre belli indirimler uygulanıyor mu?
4. Web üzerinden satış yapmak isteyenlere toptan ürün tedarik ediyor musunuz*

1. Web sitenizde mevcut bayiliklerin bir listesi yok.
2. Bayilerin satış fiyatları ülke çapında sabit mi yoksa her bayi serbestçe fiyat belirleyebiliyor mu?
3. Toptan satış fiyatlarınız sabit mi, yoksa alım sayısına göre belli indirimler uygulanıyor mu?
4. Web üzerinden satış yapmak isteyenlere toptan ürün tedarik ediyor musunuz*
1- Web sitemizde bayilik isimleri belirli bir süre daha olmayacak. Reklam çalışmalarımızın faaliyete geçip, istediğimiz seviyede tek yetkili bayilik noktası oluştuğunda toplu olarak yayınlanacak. Ama bu süreçte perakende satışlar çağrı merkezimizden, talep yapılan bölgede varsa tek yetkili bayiye yönlendirilmektedir.
2- Bayilerin alış fiyatları ülke çapında sabit, satış fiyatları (her bölgenin montaj vb şartları değiştiğinden dolayı) tavsiye edilen satış fiyatlarıdır.
3- Toptan satış fiyatlarımız, proje harici sabittir.
4- Web üzerinden satış yapmak isteyenlere toptan ürün satış iskontosu yapmıyoruz.
İlginize teşekkür eder, saygılar sunarız...

1- Web sitemizde bayilik isimleri belirli bir süre daha olmayacak. Reklam çalışmalarımızın faaliyete geçip, istediğimiz seviyede tek yetkili bayilik noktası oluştuğunda toplu olarak yayınlanacak. Ama bu süreçte perakende satışlar çağrı merkezimizden, talep yapılan bölgede varsa tek yetkili bayiye yönlendirilmektedir.
2- Bayilerin alış fiyatları ülke çapında sabit, satış fiyatları (her bölgenin montaj vb şartları değiştiğinden dolayı) tavsiye edilen satış fiyatlarıdır.
3- Toptan satış fiyatlarımız, proje harici sabittir.
4- Web üzerinden satış yapmak isteyenlere toptan ürün satış iskontosu yapmıyoruz.
İlginize teşekkür eder, saygılar sunarız...

selamün aleyküm hayırlı işler ve çalışmalar .

ürününüz tek benzeri yok diyorsunuz .
araya tek yetkili bayilik noktası diye niye bir formul yapıyorsunuz .
tabiki iç durumunuzu bilmiyorum . ( düşünceniz )

ben olsam piyasaya dağılırım . ( siz bu formul ile kendinizi baltalıyorsunuz .)

bu ürünleri kim tavsiye edecek ve takacak elektrikci veya müşterini kendisi takacak .
tek yetkili bayilik noktası siteminde bu ürünleri bilen kişiler alacaktır .
tek yetkili bayilik noktası burada size , beleş depo görevi görmüş oluyor .

tavsiye nasıl olacak , anca reklam veya elektrikci tavsiye edecek
ama işin ucunda para varsa tüm elektrikciler tavsiyede bulunur .
ürünler piyasada gözükmüş olur , ücretsizde reklam diyebiliriz .
tüm elektrikcilere normal satış yapmanız . ( piyasaya dağılım )

( her bir elektrikci sizin için reklam demek , elektrikci içinde kazanç demek )
zaten ucuz ürün müteahhit istiyor .

bir düşünün derim , zaten bu sistemi bile tutmamış gibi .
bayilikte elini uzatsan kolunu alamazsın .

eczanelerin nerede ise günlük ilaç stoğu var .
şimdi acil ilaç gibi belli bir stok var sat yenisini yerine koy niye sat .
akıllı olan parasını bağlamaz . ( bayiilik sözleşmesi vs gibi )

bir elektrikciye sordum , trimbox var mı ? dedim ne o dedi ?
bizde yok , bu ürün ne işe yarıyor dedi . sitenizin ismini verdim .
anlıyacağınız elektrikci bile bilmiyor , bir de takacak .

biraz yazımla çelişti ama ( bu elektrikci bilmiyormuş ürünlerinizi demek )

ilk önce ürünü elektrikci tanısın . tek yetkili bayilik noktası tanısa ne olacak .
satışı yaptıracak elektrikcidir . ( tavsiye veya kazanç neyse ) .

öneridir : tabiki karar sizin ,

fiyat : tavsiye edilen denir . en az % ? iskontolu yapılarak satış olur ) fiyat işi sapıtır .
piyasada yüklü alan ucuz alır . sonra fiyat karmaşası olur .dürüstlük kalmaz

1 adet alsan aynı fiyat ,1000 adet alsan aynı fiyat olmalıdır .
çoğu firmaların satış politikaları böyle , fiyatlar dansöz gibi..

sağlıcakla kalın .

Son düzenleme:
selamün aleyküm hayırlı işler ve çalışmalar .

ürününüz tek benzeri yok diyorsunuz .
araya tek yetkili bayilik noktası diye niye bir formul yapıyorsunuz .
tabiki iç durumunuzu bilmiyorum . ( düşünceniz )

ben olsam piyasaya dağılırım . ( siz bu formul ile kendinizi baltalıyorsunuz .)

bu ürünleri kim tavsiye edecek ve takacak elektrikci veya müşterini kendisi takacak .
tek yetkili bayilik noktası siteminde bu ürünleri bilen kişiler alacaktır .
tek yetkili bayilik noktası burada size , beleş depo görevi görmüş oluyor .

tavsiye nasıl olacak , anca reklam veya elektrikci tavsiye edecek
ama işin ucunda para varsa tüm elektrikciler tavsiyede bulunur .
ürünler piyasada gözükmüş olur , ücretsizde reklam diyebiliriz .
tüm elektrikcilere normal satış yapmanız . ( piyasaya dağılım )

( her bir elektrikci sizin için reklam demek , elektrikci içinde kazanç demek )
zaten ucuz ürün müteahhit istiyor .

bir düşünün derim , zaten bu sistemi bile tutmamış gibi .
bayilikte elini uzatsan kolunu alamazsın .

eczanelerin nerede ise günlük ilaç stoğu var .
şimdi acil ilaç gibi belli bir stok var sat yenisini yerine koy niye sat .
akıllı olan parasını bağlamaz . ( bayiilik sözleşmesi vs gibi )

bir elektrikciye sordum , trimbox var mı ? dedim ne o dedi ?
bizde yok , bu ürün ne işe yarıyor dedi . sitenizin ismini verdim .
anlıyacağınız elektrikci bile bilmiyor , bir de takacak .

biraz yazımla çelişti ama ( bu elektrikci bilmiyormuş ürünlerinizi demek )

ilk önce ürünü elektrikci tanısın . tek yetkili bayilik noktası tanısa ne olacak .
satışı yaptıracak elektrikcidir . ( tavsiye veya kazanç neyse ) .

öneridir : tabiki karar sizin ,

fiyat : tavsiye edilen denir . en az % ? iskontolu yapılarak satış olur ) fiyat işi sapıtır .
piyasada yüklü alan ucuz alır . sonra fiyat karmaşası olur .dürüstlük kalmaz

1 adet alsan aynı fiyat ,1000 adet alsan aynı fiyat olmalıdır .
çoğu firmaların satış politikaları böyle , fiyatlar dansöz gibi..

sağlıcakla kalın .
Aleyküm selam, sizlerinde işleri hayırlı olsun.
Tespitleriniz mükemmele yakın doğru olmakla birlikte, tek yetkili bayilik ile elektrikçinin ürünü satmayacağı algısını düzeltmemiz gerekiyor.
Tek yetkili bayilik ile bizimle çalışan bayinin tek artısı, çağrı merkezimize gelen talebin kendisine yönlendirilmesidir. Yani bölgesindeki elektrikçiyi de kendisine yönlendiriyoruz ancak, Karaköy'den o bölgedeki elektrikçiye satışı engellemiyoruz.
Etkili reklam kampanyasından önce tek yetkili bayilik çok mantıklı görünmüyor olabilir, ancak etkili reklam kampanyasından sonra ve kamu şartnamelerinin yoğunlaşmasıyla farkı ortaya çıkacaktır. Ama bu asla bizim kendimizi baltalayıpta elektrikçinin ürün satışını engellememiz anlamına gelmiyor. Bilakis, tek yetkili bayi bölgesindeki elektrikçilere tanıtım yapıp ürün satışına geçmezse, toptancılar onun bölgesindeki elektrikçiye satar, bu yüzden de kendisi çalışması gerekiyor.
Tavsiyeleriniz ve vakit ayırıp araştırarak bize yön göstermek istemenize sonsuz saygı gösteriyor ve gönülden teşekkür ediyoruz.
Saygılarımızla...

Bir arkadaşın fikrimi sorması sonucu araştırdım.
Anladığım tek faydası nötr kopması durumunda açmayan KAR'ni açtırıyor.
Amacım POLEMİK yapmak değil...
Sitesinden baktım ama extra bir özellik göremedim.
Aşırı-Düşük gerilim konusunda açıklayıcı bir bilgi yok (Telefon yada mail adresi vermeyin).
Amacım kesinlikle ürünü yermek değil.
Ben inanmalıyım ki; Birilerine önereyim...

selamün aleyküm , hayırlı işler ve çalışmalar .

tabiki sizin düşünceniz !!! .satış taktığınız .
doğru , yanlış uyğulama olduğu ALLAH kısmet ederse ileri ki günlerde belli edecektir .

hayırlı olsun diyelim .

ürün satışı nasıl olur ,
daha önce bir yaşanmış olay olmadığı sürece kimse aklında olsa bile aklına gelmez .

işe çıktığım dönemde , ana siğorta yanmış müşteri enerjisiz kalmasın diye geçici enerji verdim ( doğrumu ? yaptım bilmiyor diyeceğim ama doğru yapmamışım
bizde siğorta bulunmaz , elektrikciden temin edilmesi gerekir .
not : müşteriye en kısa zamanda siğorta alın takalım veya taktırın diye uyardığım halde ( firma ismi ? hayır , tipi ve amper verildiği halde )

sonuç : 4 yıl ? ay sonra tekrar aynı yere gittim başka bir arızadan ( nötr düşüklüğü ) siğorta yok geçici vermiş olduğum halde duruyor .

satış sistemi : elektrikci tavsiyesidir .
biz tek firmanız , bu ürünleri almak istiyorsanız benzeri yok diyorsunuz .

ilaç firmaları . ( aynı ürünü satan diyebiliriz satıcılar ) / ( trimbox sizin tek firma olmanız )
ilaç firmaları , kendi firmasını ürününü satmak için doktorun ayağına gidiyor .
niye düşünün : ? ( çok firma var benim firmam satış yapsın .
bu sistem de aynı sayılır : doktor yerine elektrikci !!!
tek firmayız diyorsanız , başka .

çözümlemem : firmanız bu piyasaya biraz yetersiz geliyor . aracı kullanmak istiyorsunuz .
bayiilik vereceğinize kendiniz satış bölge müdürlükleri açmıyorsunuz .

tek yetkili bayinin , diğer firmalarında başka ürünlerinini satışı izni var mı ?
bayii ile ters düşüp sorun yaşarsanız bölğenin kaybı olur .

acaba elektrikcilerin ürünlerinize koruma yaptığına inancı mı ? yok .
yoksa elektrikcileri bilği yetersizliği mi?
veya diğer fiyatların düşmesi ( pahalı oluşu ) ve gereksizlik !!!

hayırlısı diyelim . sağlıcakla kalın .

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,603
Son üye
devrim25

Yeni konular

Geri