Triger ile ilgili sorular?

runoonur

Üye
Merhabalar;

yNrp0N.jpg

Yukarıdaki sistemi 3M / 670cm / 2,5cm eninde bir kayış ile sağlamışlar. Aynı sistemi 5M kayış ile sağladığımda hassasiyette değişiklik olur mu?

K7 motor miline bağlı 7cm'lik kasnaktan K5'in altındaki 14cm'lik kasnağa bağlamaktaki amaç ne olabilir?

Motoru enkoderli kullanmışlar, bizim de enkoderli kullanmamız gerekir mi?

Fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim...

3M Kayışı 350cm in üzerinde kapalı şekilde bulma şansınız bulunmuyor, olsa bile parti malı yani devamı olmayan bir ürün olacağını bugün çoğu yerden doğruladım. Bu şekilde bulduğunuz ürünlere de çok abartı rakamlar talep edilebildiğini öğrendim aklınızda olmasında fayda var.
3M kayışı kapalı yapabilmek için kaynak kalıbı ve imkanı bulunmuyormuş.
Kayış konusunda çok fazla bilgi aldığım tecrübeli bir tedarikçiyle karşılaştım. Sağolsun uzunca anlattı bütün detayları. Mesa Kayış / Karaköy. Aklınızda olsun.

Lazer ve UV baskı makinesinin

kapalısını bulabilir misin bilmem ama açığını çetinkaya otomasyonda bulabilirsin

Türksa kayış'da m3 tipinde kaynak için kalıp bakıyorlar. Olursa iyi olacak. Sağolsunlar ilgililer...

Çetinkaya'ya da bir sorayım teşekkürler...

Ben lazer kesim makinesinin kayışını Bayrampaşa Türksa rulmandan bulmuştum ama açık uçtu telefonunu vereyim isterseniz danışın 0212 (565 65 67)

Konuyu öğrendiklerim doğrultusunda güncelledim, bazı sorularım var paylaşırsanız çok memnun olurum.

bu makinenin bir fotosunu atar mısınız bu mekanik tam nerede ?

yani kayış israfı nasıl yapılıra anca böyle bir örnek verilir...

Tablanın altında olduğunu düşünün köprüyü götüren iki vidalı mile hareket veriyor makinanın orta kısmında yani. Fotoğrafı şu anda çekmem mümkün değil :)

Forum istatistikleri

Konular
128,159
Kullanıcılar
449,912
Son üye
mavilacivert11

Yeni konular

Geri