trfaze kompresor baglantısı

enka-elk

Üye
arkadaslar slm trafaze termık sartel aldım 16 amper kpmpresore yanı k otomata baglantı yapıvam ama nasıl yapıcagımı bılmıorum bu konuda bılgısı olan varmı dırr???

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
komprasörde daha önce ne vardı?termik şalterse aynı yerine takabilirsin.3xotomat yerine takacaksan yine sorun yok .giriş çıkşlar bellidir.şayet termik şalterde ihbar kontakları var bunları kullanayım diyorsan komprasörde kontaktör olmalı.kontaktörün bobin ucunu ihbar kontağının normalde kapalı ucundan geçir çalışır

hangı şartel takacagına baglı ama olcu aletıyle gırışinı cıkışlar olc ona gore bagla

komprasörde daha önce ne vardı?termik şalterse aynı yerine takabilirsin.3xotomat yerine takacaksan yine sorun yok .giriş çıkşlar bellidir.şayet termik şalterde ihbar kontakları var bunları kullanayım diyorsan komprasörde kontaktör olmalı.kontaktörün bobin ucunu ihbar kontağının normalde kapalı ucundan geçir çalışır

aynen arkadaşımın dediğine katılıyorum böyle bağlantı yaparsan çalışır

su anda kopresorde 16 amper k otomat bende termık sartel aldım ama baglantı seklını bılemıorum

yanı su anda calısır durumda ama aldıgım termık sartelının baglantısını anlamıorum termıgın uzerınde 3 tane uc var k otomata gırıs yanıı ama k otomatın ust kısmına gırnce gelen beslemyı k otomatın altına gırdıgımızı dusunelım termıgın ustunde r ... s..t gırıslerı var o kısım tamam ama notur kısmı nereye ve ayrıyetten termıgın uzerınde bırde baska bır kablo var onuda anlammıs degılım bu konuda yardım edersenız tesekkur ederım sımdıden tesekkurler

Forum istatistikleri

Konular
128,331
Kullanıcılar
450,174
Son üye
zemred

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri