Ugur4444

Üye
Herkese merhabalar. Ben yeni mezun bir elektrik-elektronik mühendisiyim ve bir transformatör fabrikasında test müdürü ve laboratuvar yoneticisi olarak çalışıyorum fakat aynı zamanda proje çizip trafo dizayn etmek istiyorum. Henüz bu işte yeni olduğumdan ötürü teknik konulara hakim değilim. Proje konusunda bana doküman önerecek birileri varsa çok mutlu olurum. Bana yardımcı olun lütfen..

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Teşekkür ederim yardımcı olursanız daha hızlı yukselebilirim
Valla siyasi bir bağlantım ya da akrabalık bağlantılarım yok kudretli yerlerle . Bir teknik eleman olarak gelinebilecek en yüksek makama ( müdürlük ) gelmişsin desteksiz kösteksiz :) Bundan sonrasına çıkan elemanlar genelde teknik elemanlığı bırakıp koltuk işgal etmekten başka bir şey yapmaz benim gözümde .

Son düzenleme:
Valla siyasi bir bağlantım ya da akrabalık bağlantılarım yok kudretli yerlerle . Bir teknik eleman olarak gelinebilecek en yüksek makama ( müdürlük ) gelmişsin desteksiz kösteksiz :) Bundan sonrasına çıkan elemanlar genelde teknik elemanlığı bırakıp koltuk işgal etmekten başka bir şey yapmaz benim gözümde .

Hocam vallahi kusura bakmayın ne demek istediğinizi anlamadim. Yalnız şurasını unutmayın ki makamlar her daim geçicidir. Bilgi birikim ve tecrübe her şeyden değerlidir

Herkese merhabalar. Ben yeni mezun bir elektrik-elektronik mühendisiyim ve bir transformatör fabrikasında test müdürü ve laboratuvar yoneticisi olarak çalışıyorum fakat aynı zamanda proje çizip trafo dizayn etmek istiyorum. Henüz bu işte yeni olduğumdan ötürü teknik konulara hakim değilim. Proje konusunda bana doküman önerecek birileri varsa çok mutlu olurum. Bana yardımcı olun lütfen..
Kardeşim ben 6 yıl trafo test müdürlüğü yaptım.yardimci olurum ihtiyacın olursa

Forum istatistikleri

Konular
127,966
Kullanıcılar
449,612
Son üye
esperran

Yeni konular

Geri