Trafo sarımı için eve iş verilecek

gorkemuls

Üye
Merhaba Arkadaşlar,

Trafo sarım işimiz var, 3 adet ufak trafomuz mevcut. Güç elektroniği üretici firmayız, fakat bu işleri dışarı vermek istiyoruz.

Emaye Teli, Karkası ve Nüveyi saracak arkadaşa biz sağlayacağız. Bizim istediğimiz sadece işçilik yapmasıdır. Eğer anlaşabilirsek, E tipi büyük trafolarımız var onları da sardırma şansımız var.

Fiyat konusunda da oturur konuşur anlaşırız. İş arayan meslek lisesi mezunu arkadaşlar için bu bir fırsattır.

İyi çalışmalar.

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Neden eve veriyorsunuz maliyet için mi ? Siparişleriniz sürekli olacak ise ben yaparım işlerinizi

Neden eve veriyorsunuz maliyet için mi ? Siparişleriniz sürekli olacak ise ben yaparım işlerinizi

Maliyet tabiki söz konusu. Fakat para kazanmak isteyenler vardır. Evde oturanlar falan vardır. Oyüzden boyle yazdim. Telefonunuzu ozelden yazarsaniz sevinirim.

bende ankara dayım kargoyla cozebiliriz derseniz mesaj atın....

Merhaba Arkadaşlar,

Trafo sarım işimiz var, 3 adet ufak trafomuz mevcut. Güç elektroniği üretici firmayız, fakat bu işleri dışarı vermek istiyoruz.

Emaye Teli, Karkası ve Nüveyi saracak arkadaşa biz sağlayacağız. Bizim istediğimiz sadece işçilik yapmasıdır. Eğer anlaşabilirsek, E tipi büyük trafolarımız var onları da sardırma şansımız var.

Fiyat konusunda da oturur konuşur anlaşırız. İş arayan meslek lisesi mezunu arkadaşlar için bu bir fırsattır.

İyi çalışmalar.

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri