Tork anahtari

oceans

Üye
Selam arkadaslar. Torklu lokma kolu ihtiyacim var. Nasil bisey almali. Piyasadaki ucuz yollu tayvan ve çin mallarina guven olurmu. Gerçi çokta hassas bir iş yapmayacağım.. Yaklasik 20 adet civatayi ayni ayarda sıkmak amacım. Yada ikinci el satmak isteyen olursa oda işimi görür..

KontrolKalemi Mobile ile gönderildi.

madem hassas bir şey yapmıyacaksın o zaman kendin bir şey yapmayı denesene
mesela lokmanın ucuna bağlayacağın çıbuk işini rahatlıkla görür

Selamun Aleyküm
İşlemin ne olduğu, seri üretim vb kullanım alanı verilise farklı çözümler de üretilebilir.
Analog_Kadranli_Tork_Anahtarlari.jpghazet-surkon-elektrikli-tork-anahtari-sinyal-1.jpgimages.jpg
tipi değişik modellerini hatırlatır;
İçerik.jpg(redüktör) tipi tork arttırıcılar ile de hassaslık namına bazı faydalar sağlanabilirken uygun bir mekanizma sağlanması ile tork anahtarı olmadan da sorun çözebilirler.
Başarılar dileriz.
Tork arttırıcı,dijital tork anahtarı,analog kadranlı tork anahtarı ... vb.(anahtar kelimeler)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Analog tipi fiyatları bilen var mı arkadaşlar?

Sayın by lent
Yaklaşık fiyatlar bu şekilde.

1/4 5-25 Nm 350TL
3/8 0-50 Nm 330TL
1/2 40-210 Nm 350TL
1/2 70-350 Nm 390TL

Merhaba oceans arkadasim elimde kullanmadigim tork lokma var istedigin gibi ise yardimci olabilirim...

KontrolKalemi Mobile ile gönderildi.

Jant bijonlarını sıkarken uyguladığım kuvvet nedir (kg cinsinden) bilen var mı, baş vurabileceğim link de olabilir. çok büyük değerler çıkmayacksa (piyasadaki tartılar limitleri 5-150kg http://www.sinbo.com.tr/tr/urun.asp?ProdId=213) tok anahtarı ile tartıyı birleştirip işimi görmeyi umuyorum.

Jant bijonlarını sıkarken uyguladığım kuvvet nedir (kg cinsinden) bilen var mı, baş vurabileceğim link de olabilir. çok büyük değerler çıkmayacksa (piyasadaki tartılar limitleri 5-150kg http://www.sinbo.com.tr/tr/urun.asp?ProdId=213) tok anahtarı ile tartıyı birleştirip işimi görmeyi umuyorum.

Dört kollu (istavroz) bijon anahtarı ile tüm kuvvetinizle sıkmanız yeterlidir, otomobil için.

Saygılar...

Dört kollu (istavroz) bijon anahtarı ile tüm kuvvetinizle sıkmanız yeterlidir, otomobil için.

Saygılar...
Teşekkürler cevap için, elk. bijon aleti aldım elle ve makinanın sıkma değerini karşılaştırmak için düşündüm malum digitaller el yakıyor :)

Teşekkürler cevap için, elk. bijon aleti aldım elle ve makinanın sıkma değerini karşılaştırmak için düşündüm malum digitaller el yakıyor :)

Hocam 12 Voltluk basit aletler çok güvenilir değil, siz hangisini aldınız?

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Geri