Teyp parazit

jes

Üye
Merhabalar,

Araç teyp değiştirdim ancak bazı kanallarda hafif sürekli ince bir cızırtı oluyor, acaba diyorum aldığım teyp 250 lira bi filtresi falan eksik olabilir mi şu parçayı maliyetten kısmak koymuyorlar dediğiniz daha önce dikkatinizi çeken, böyle helledersin dediğiniz bi modifiye var mı ? değişim sadece bluetooth için yapıldı eski teyp te duruyor söker takarım evelallah eski teyp 2 kilo yeni teyp 300 gram :D

Son düzenleme:
Elektronik işinden anlamam.
Sorumluk kabul etmem .
Tesisatiniza zarar verirmi ?
Konusunda uzman arkadaşların bu video yontemi hakkinda yorumları ve diğer çözüm yolları hakkında bilgiler edinmeniz.

Bu videoyu buldum.

Yok abi tesisatlik bi durum yok rcalar bosta bende zaten, montajini da gecen hafta kendim yaptim onlar amfi falan icin sinyal olmasi lazim

Oto elektrikçilerde parazit önleyici basit bir filtre devresine ' takoz ' adı verilen devre probleminizi çözebilir. Araştırmadım, elinizden geliyorsa nette şeması dahi bulunabilir.

• Beğen
Tepkiler: jes
Oto elektrikçilerde parazit önleyici basit bir filtre devresine ' takoz ' adı verilen devre probleminizi çözebilir. Araştırmadım, elinizden geliyorsa nette şeması dahi bulunabilir.
abi bunları diyosan bu besleme teyp arasına giriyo gibi duruyor, bende bluetooth bağlantıda parazit olmuyor sadece radyoda kanalların %75 inde öyle oluyor. yinede beslemeden de olabilir gerçide ekstra bilgiyi de vereyim dedim.

Ekli dosyalar

• Screenshot_6.jpg
    Screenshot_6.jpg
    168 KB · Görüntüleme: 3
abi bunları diyosan bu besleme teyp arasına giriyo gibi duruyor, bende bluetooth bağlantıda parazit olmuyor sadece radyoda kanalların %75 inde öyle oluyor. yinede beslemeden de olabilir gerçide ekstra bilgiyi de vereyim dedim.
* Evet...
* problem yoksa o zaman anten ve antenin teybe girişlerini kontrol etmek faydalı olabilir, kolaylıklar.

• Beğen
Tepkiler: jes

Forum istatistikleri

Konular
128,229
Kullanıcılar
450,020
Son üye
onur3647382

Yeni konular

Geri