Teyip kodu bilen var mı acil yardım..

VOLKWAGEN MARKA ARACIMIN AKÜSÜ BİTTİ TEYİBİNİN KODA DÜŞECEĞİNİ TAHMİN ETMİYORDUM TEYİBİM KODA DÜŞTÜ ŞASE NUMARASI: VWZ1Z2K8511316 ŞİMDİDEN TEŞEKKURLER

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2023-09-04 at 14.26.02 (1).jpeg
    WhatsApp Image 2023-09-04 at 14.26.02 (1).jpeg
    76.2 KB · Görüntüleme: 12
  • WhatsApp Image 2023-09-04 at 14.26.02.jpeg
    WhatsApp Image 2023-09-04 at 14.26.02.jpeg
    87.4 KB · Görüntüleme: 10
Merhaba,
Wag grubunda genelde pek teyp kodu istemez. Şöyleki ,teybi söküp başka bir araçta kullanmak istemediğiniz sürece teyp enerjisi herhangi bir sebepten (sök tak veya akü boşalması vb) kesildiğinde, tekrar enerji verildiğinde teyp önce kod ekranı getirir. Kontağı kapatıp tekrar açtığınızda teyp bu sefer normal olarak çalışır. Bunun sebebide, ilk etapta tüm araç modülleri merkezi kontrol birimi (beyin denilen parça) ile haberleşir ve teyp ilk etapta haberleşme sağlayamadığı için kod ister, ikinci sefer enerji verildiğinde bu sefer haberleşmeyi sağlayarak teybi tanır ve kod ekranını kaldırır. Bu durum güncel vag grubu araçlarda bu şekildedir.

Merhaba,
Wag grubunda genelde pek teyp kodu istemez. Şöyleki ,teybi söküp başka bir araçta kullanmak istemediğiniz sürece teyp enerjisi herhangi bir sebepten (sök tak veya akü boşalması vb) kesildiğinde, tekrar enerji verildiğinde teyp önce kod ekranı getirir. Kontağı kapatıp tekrar açtığınızda teyp bu sefer normal olarak çalışır. Bunun sebebide, ilk etapta tüm araç modülleri merkezi kontrol birimi (beyin denilen parça) ile haberleşir ve teyp ilk etapta haberleşme sağlayamadığı için kod ister, ikinci sefer enerji verildiğinde bu sefer haberleşmeyi sağlayarak teybi tanır ve kod ekranını kaldırır. Bu durum güncel vag grubu araçlarda bu şekildedir.
kod istediğine göre bu aracın orjinal teyibi değil öyleyse peki ben nasıl bualacam kodunu

Vag grubu bahsedildiği gibi teybin kodunu kaydettiğinden akü değişimi ya da teyp sökülmesi durumunda o kodu okuduğundan kod sormaz olarak ben de biliyorum. Model veya modülden fark edebilir. Servisten kod öğrenilebilir.

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,991
Son üye
multiroots

Yeni konular

Geri