telemecanique TSX47 40

karbonat

Üye
Arkadaşlar, telemecanique TSX47 40, bu PLC ye bağlanabilmem için bir yazılım var mı? PL7 PRO desteklemiyor! Yardımcı olursanız sevinirim...

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
merhaba
eski seri bir plc satış sonrası hizmetlerle irtibata geçmende fayda olacaktır.kolay gelsin

selam arkadaşlar bende plc m340 preminyum var tsx572634 buna bağlanamıyorum bir türlü ne yapmamm gereki han gi ayarları ne apcam beilen varmı

merhaba
m340 ve tsx57 ayrı ayrı var anladığım kadarıyla,unıty yazılımı versiyonu nedir,birde m340 usb tsx 57 ye 232-485 cevirici kablo ile bağlanabilirsin .sıkıntı tam olarak nedir? ona göre yardımcı olmaya çalısayım.kolay gelsin

bak hocam ilgin için teşekkürler.bende sıkıntı şudur.
cpu tsxp572634m tipte bir plc var bu plc ye connect olamıyorum.herseferinde hata veriyor .bu adreste plc yok veya bu port meşguş şeklinde.
gerekli bağlantın ayarları varda ben mi bilmiyorum acaba (not:3- 4 gün önce bağlandım fakat bağlantı bir koptu bidaha gelmedi kabloyu falan değiştirdim yinne yok)unity pro adında software kullanıyorum.başka pc yede kurdum programı oradada aynı hatayı veriyor. bence com ayarları ile ilgili bilgi eksikliğim falan var.ama olmuyo

merhaba,

TSX47 40 eski bir modeldir. Uygulama programı olan XTEL os2 işletim sisteminde çalışır. Yani bağlanmak çok çok zor.

SCH servisleri arayın sizi gerekli yerlere yönlendirebilirler.

Forum istatistikleri

Konular
128,292
Kullanıcılar
450,127
Son üye
furkan680

Yeni konular

Geri