Telefonla Uzaktan Kumanda

süper bişi deneyen oldumu acaba

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
slm arkadaşla benim bir sulama pompasına uzaktan kuman da etmem lazım onun devresini bulmam lazım nasıl kuman da edebilim bu nu düşün düm bir kaç denedim ama başarısız oldum yardım edebilirmisiniz

uzaktan kumandalı kapı ben de yapmak istiyorum yardımcı olan biri varm ıacaba

bende ilgileniyorum ama bunu anlayabileceğimiz bir düzeye nasıl getirilenibilir?

artık kendimiz yapalımda proje paylaşılmıyor galiba ne üzücü bir durum baksanıza hala 2008 projeleri mevcut yanlışsam düzeltirseniz memnun olurum

tubitakın sitesinde gördüğüm bu adresteki Kendimiz Yapalım devreyi yaptım fakat; arama yaptığımda hat açıyor sifre girmem için bekliyor 1234* yazıyorum fakat onay ledi yanmıyor. kafayı yemek üzereyim. lütfen bir yol gösterin ve sitede yazan c kodunda sifreyi 1820* yaparak derleyip hex dosyasını bana yollarmısınız. [email protected]

şimdiden tesekkür ederim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
şifreden kaynaklandığını sanmıyorum hex dosyasını tekrar yükleyip çalıştırın. birde led bacaklarının doğru takıldığından emin olun uzun bacak + olmalı yoksa yanmaz led

merhaba arkadaşlar bu telefonla kumandayı ticarı amaçlı kullananlar var bırısıde benım telefonla kumanda deyıp geçılıyor ama çok fonksıyonları var bu cihazın masa başinda tubitakınkı çalışıyor şifre sıradan bışey ama asıl uygulamaya gelınce ben tıcaretını yapıyorum çiftçiye satıyorum çiftçi 15-20 bin tl eskı para bırımı milyarlık tesisini senın yaptığın cihaza emanet edıyor bir örnek sistem kapaliyken motora kumanda verdın açtın sonuç?tarladakı butun boruları birkaç yerden patlatır onuda geçtık damlama sulama sistemı varsa borular olduğu gıbı boydan boya yarılır mahsul içinden boru değiştırmek adama enaz 2-3 milyarlık iş ve malzeme kaybı ılk zamanlarda benım cihazlardada oldu kapatmış çiftçi gece yarısı ya bırılerı tarafından kasıtlı yada proğram hata yaptı açılmış adamın tarlası pirinç tarlası gıbı göl bunlara önlem alınması lazım bendekı bır sistem basınç sensoru var cihazda sensorde aşırı yukselen basınç veya duşen basınçta motoru kapatıyor telefonlu kumandalarda çiftçi cihazı uzerınden aç kapa buton ıster her cıhazdada vardır buna önlem ard nıyetlı kişiler panolar açık butona basması gece sabaha kadar motorun çalışması demek buna önlem yazılımla çiftçi butonu aktif ve pasif edebılıyor yenı cihazlarımda motor açildığında son kullanıcıya çağrı atıyor hatta çiftçi isterse her yarım saatte çağri atıyor bunları yazmamdakı amaç reklamımı yapıyorsun dıyenler olabılır ıhtıyacım yok eğer bu cihazı yapma nıyetınız varsa bu bilgilerı gözonune alın dahada özellıkler var onları yazsam forum yönetıcısı cezalandırır reklam yapıyorsunuz dıye yapmak ıstıyenlere yardımcı olurum benımle ırtıbat kursunlar yazılım vermem onu yazacaksınız zor bişeyde değıl ama kullanılabılır özellıkler neler olmalı bu konuda yardımcı olurum kolay gelsın

sonradan gördum hkeskin kardeşimin yorumunu orada kristal 3.57 mhz olmalı eğer yerıne 4 mhz veya bır başka kristal takarsan DTMF kod çozucu doğru kod çozmez tuşlardan bırkaç tanesı denk gelır hatta kristal bacaklarıyla şase arasına 22 pfarad kondansator atmanı tavsıye ederım

Forum istatistikleri

Konular
128,184
Kullanıcılar
449,955
Son üye
seggzsy

Yeni konular

Geri