Alçak Mühendis

Usta Üye
telefon almak için marka ve model araştırmam devam ediyor. bir yandan da nereden alacağımı araştırıyorum.
garanti koşulları, iade değişim koşulları, satış sonrası destek bakımından nereden almalıyım?
internet ya da mağaza olabilir.
ayrıca hangi firmanın garantisini almalıyım.
bir yerden alıp da memnuniyetinizi yahut memnuniyetsizliğinizi yazar mısınız?

Slm. 3-5 fazla oluyor ama mesela Teknosa samsung cihazlara samsung türkiye garantisi veriyor. Bimeks real gibi bazı mağazalar ucuza satmak icin kendi garantilerini veriyor bir ariza veya sorun oldumu mağazaya göndermen gerekiyor. onlarin da sana dönmeleri en az 15 gün sürüyor. ve bu dönüş genelde tatmin edici olmuyor. Alacağınız telefonun garantisi olduğundan çok kimden garantili olduğuna dikkat etmelisiniz. üretici garantili olacak ve olası bir problemde direkt üretici firmayla irtibata geçebileceksiniz.

teknosadan almayın arkdaslar isdersenız arastrın urunu satana kadar sattıkdan sonra hıc ilgi alaka yok telefonu alıyo servıse gonderıyor okadar

samsung e7 cep telefonu aldım hoperlorunde cızırtı var bunu ertesı gun fark ettım ama ıs yogunlugundan gerıye goturemedım hafta sonu oldu yanı aradan 1 hafta gectı servıse gonderıcem dedı bende dedım 1 haftaık telefon servısemı gıder dedım prosedur dedıler tamam gonderdık bırsey yok dıye gerı geldı sonra aldım ve tekrar bır sonrakı hafta gerı goturdum devam edıyor dıye tekrar gonderdıler servısden gelen kagıtta degısım veya iadesi icin ılk gonderılen servıse bas vurun dıye bır ıbare ısdenırse tamır yapılır dıyo sonra tekrar servııse gonderdım ana kartı degıstırmısler sonra arıza devam edıyor tekrar gonderdım bu seferde iç kulak lıgı degıstırmısler yanı degısım falan yok sıfır aldıgım 1 haftalık telefonu degısmedık bır yerı kalmadı 3 ay sonra adama gıbı kullanmaaya basladım

teknosadan almayın arkdaslar isdersenız arastrın urunu satana kadar sattıkdan sonra hıc ilgi alaka yok telefonu alıyo servıse gonderıyor okadar

samsung e7 cep telefonu aldım hoperlorunde cızırtı var bunu ertesı gun fark ettım ama ıs yogunlugundan gerıye goturemedım hafta sonu oldu yanı aradan 1 hafta gectı servıse gonderıcem dedı bende dedım 1 haftaık telefon servısemı gıder dedım prosedur dedıler tamam gonderdık bırsey yok dıye gerı geldı sonra aldım ve tekrar bır sonrakı hafta gerı goturdum devam edıyor dıye tekrar gonderdıler servısden gelen kagıtta degısım veya iadesi icin ılk gonderılen servıse bas vurun dıye bır ıbare ısdenırse tamır yapılır dıyo sonra tekrar servııse gonderdım ana kartı degıstırmısler sonra arıza devam edıyor tekrar gonderdım bu seferde iç kulak lıgı degıstırmısler yanı degısım falan yok sıfır aldıgım 1 haftalık telefonu degısmedık bır yerı kalmadı 3 ay sonra adama gıbı kullanmaaya basladım
tabi 3 ay sonra yamalı ürünü adam gibi kullanmaya başladınız. doğal olarak ömrü kısalacak.
olumlu tecrübe yaşayan var mı

Gıda marketlerden alın..epey uygun fiyatlılar..

hangi markayı düşünüyorsanız onun magazasını tercih edin.
Uygun kampanya yakalanırsa fiyatlar teknoloji merketten hesaplı bile olabiliyor.Ama asıl önemli olan 50-100 uygun almak değil sıkıntı olunca karsında muhatap bulabilmek.

hangi markayı düşünüyorsanız onun magazasını tercih edin.
Uygun kampanya yakalanırsa fiyatlar teknoloji merketten hesaplı bile olabiliyor.Ama asıl önemli olan 50-100 uygun almak değil sıkıntı olunca karsında muhatap bulabilmek.
Bende tam olarak bubyuzden nerden alayim diye sordum. Su an aklimda lg ve sony var. Ama onerilrme acigim

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri