teknikerleri savunan kimse yokmu arkdaşlar

teknikerler buraya!

sn sedat_demir Teknikerler değil;Tüm Teknisyen-Tekniker ve Tek. Öğretmenlerinde Yetkilerinin belirlendiği yasa doğrultusunda FEN Adamları Adı altında ve Sivil Toplum Kuruluşları TÜRKİYE ELEKTRİK ELEKTRONİK VE BENZERLERİ ESNAF VE SANATKARLAR FEDERASYONU(www.tetesfed.org) Başta olmak üzere Bölgesel Elektrikçiler Esnaf Odaları Yetkilerin yetersiz ve Yetkilerin artırılması doğrultusunda Çalışmalarını bende takip ediyorum.Başta Bilgimizi araştırmalarımızı geliştirerek haklarımızı sonuna kadar aramamızın kanaatindeyim.Saygılar.

Aramamızın gerektiğine inananlardan birisi olarak meslektaşlarımızın daha çok etkin birşekilde kenetlenip haklarımızı almalıyız.Bu arada hak verilmez alınır.saygılar.

merhaba sedat_demir ustalarıda bu çatıya alsanız ne olur. COŞKUN EMRE hocamızın dediği gibi alanlar farklı olsada hepimiz aynı amaçlara hizmet etmekteyiz.

ben elektrik elektronik mühendisiyim fakat tekniker kardeşlerimizi savunuyorum sonuçta yüksek okul okumak kolay değil piyasada çalışmakhiç kolay değil insallah tekniker kardeşlerimizinde gönlündekiler gercek olur

--------------------------------------------------------------

burdaki dayanışma ortamını başka alanlarda kıskanan yada engel olmaya çalışan kişilere karşı muhendis arkadaslarımıda davet ediyorum lütfen tekinker arkadaşlara destek olalım

[size=10pt][size=10pt]Arka Arkaya mesaj atmak yasaktır.Lütfen yukarıdan DEĞİŞTİR seçeneğini kullanınız.[/size][/size]

Bu mesaj en son "20 ekim 2008 " tarihinde, saat " 17:57 " itibariyle EleCtRox_ tarafından düzenlenmiştir.

burdaki dayanışma ortamını başka alanlarda kıskanan yada engel olmaya çalışan kişilere karşı muhendis arkadaslarımıda davet ediyorum lütfen tekinker arkadaşlara destek olalım

hem elektrik teknikeri hemde elektrik-elektronik mühendisi olarak söylüyorum ben bu teknikerlik icin yapılan kısıtlamalar yüzünden mühendis oldum hem imza konusunda hem askerlik konusunda biraz daha yetkileri olmalı sonucta herkez emeğinin ve ekmeğinin peşinde başarılar

kardeşim kesinlikle sana katılıyorum tekniker demek belirli bir mevki demektir yani bir teknikeri vasıfsız bir insanla bir tutmak olmaz bu çok yanlış

biz teknıkerlerınde bır yetkısı var arkadaslar yane dısarıdakı arkadaslar teknıkerın ne oldugunu bılmeyen karakterler teknıkerı bos goruyorlar ama bılmıyorlar en onemlı teknık eleman bu soylemek ıstemıştır saygılar bır teknıker olarak bugun tedas tan bır proje teknıkerın ımzası olmadan ıslemıyor yane

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,189
Kullanıcılar
449,957
Son üye
sezercakmak

Yeni konular

Geri