TEK Limit siviç ileri geri

president

Üye
arkadaşlar bir proje için tek siviç ile motoru ileri ve geri çalıştırmak istiyorum yardım edebilirmisiniz bu konu ile ilgili EKTSde çizdim ileri gidiyor sivici gorunce duruyor tekrar geriye götüremiyorum otomatik olarak

Ekli dosyalar

• 1687a1e1-3a83-468f-b7b7-893c6d020061.jpg
    1687a1e1-3a83-468f-b7b7-893c6d020061.jpg
    228.5 KB · Görüntüleme: 63
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
arkadaşlar bir proje için tek siviç ile motoru ileri ve geri çalıştırmak istiyorum yardım edebilirmisiniz bu konu ile ilgili EKTSde çizdim ileri gidiyor sivici gorunce duruyor tekrar geriye götüremiyorum otomatik olarak
Nc olan k1 kontağını iptal edip denermmisin.

denedim çalışıyor bir sıkıntı yok geri gelirken ellemi durduracaksın yoksa geri gelişte de bir stop swich koyman gerekiyor

geri gelişte de aynı siviç üzerinden yapmak istiyorum otomatik ileri ve geri olacak şekilde

Çizmeye calısdım, tek sivic olmuyor, sıvıcden cekıldıgı an diğer yön devreye gırer. Baska seceneklerın varsa belirtirsen bakalım.

HEr rölenin 3 kontaklı olması gerekir yön değişimi için, anhtarla önce yapın veya yine kağıda çizin mantığını anlayın öncelikle. Elk kilitleme için ya kontak sayınızı ya da röle sayısını arttırmalısınız.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,180
Kullanıcılar
449,946
Son üye
kerim2756

Yeni konular

Geri