Tedarikçi Bulamıyorum

redskymuscular

Katılımcı Üye
Leuze HRTU 418M/V-3310-1000-S12 model sensör için teklif talep etmekteyiz. Ancak internet üzerinden adam akıllı bir tedarikçi bulamadım. Bir iki firma var teklif istedim onlarda göndermediler. Acaba bu tarz ürünleri satan bildiğiniz bir tedarikçi otomasyon firması var mıdır

MEcburen bu marka model olmasımı gerekiyor

Aynı görevi yapabilecek farklı markalar olmalı bu sensör ultrasonik mesafe sensörü anladığım kadarıyla.

Sick olarak ultrasonic mesafe ölçüm sensör yelpazesi oldukça geniş elinizdeki ürünün kodunu verdiğiniz zaman size muadilini bulacaklardır bence.

bencede sick konusunda uzmanlasmis bir marka omronda su aralar atakta sensor fiyatlari ve ozellik olarak piyada bulunabilirlik onemli derim

sensopart diye alman malı çok kaliteli sensörler var!Sensörlerde özel ürünler hariç diğer ürünlerin kodu nu başka sensör firmalarına bildirirseniz size aynı ürünün muadilini temin edebilirler ancak bazı ürünler vardır ki sadece yapıldığı makine için özel olarak üretilmiştir ve yapılan anlaşmalar gereği sadece o makineyi yapan ve satan firmalar tarafından temin edile bilir!Ben ürün kodunu başka sensör firmalarına gönderin genel bir ürünse başka markalarda bulabilirisniz!

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri